Tave gatimi me kapak 28 cm Uakeen VK 356

3,600 L

Ka stok

KODI: 2020050413559 Kategori: , , ,

TAVE GATIMI ME KAPAK UAKEEN

Tave gatimi per gatime te ndryshme. Me veshje rezistente graniti dhe diameter 28 cm.

Shtresa e fundit e taves ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre. Materiali perberes do te shperndaje ne menyre te njetrajteshme nxehtesine duke pershpejtuar procesin e gatimit.

Me doreza te gomuara te cilat nuk e percjellin nxehtesine gjate gatimit, per nje gatim te sigurt.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tave Pjekje

Ngjyra

Be the first to review “Tave gatimi me kapak 28 cm Uakeen VK 356”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tave me kapak uakeen shitje online ne dyqan taxi

Tave gatimi me kapak 28 cm Uakeen VK 356