Set Tenxhere Graniti JIO – Coating Cookware

6,890 L

Ka stok

 • Ne set perfshihen
 1. Tenxhere me kapak 24cm.
 2. Tenxhere me e ceket me kapak 24 cm.
 3. Tigan per pergatitje salcash me kapak 18 cm.
 4. Tigan 24 cm.
KODI: set-tenxhere-graniti-jio Kategori: ,

SET TENXHERE GRANITI JIO

Set tenxhere Graniti JIO – Coating Cookiware

Ushqime te shijshme gatuar ne menyren me te shendetshme. Te prodhuar me materiale cilesore te cilet mundesojne nje shperndarje te nxehtesise ne menyre te njetrajtshme. Percueshmeri e larte per gatim me te shpejte.
 • Dizajn unik dhe estetikisht i kendshem.
 • Seti me 4 tenxhere, shoqeruesi i persosur per nje pervoje te shkelqyer gatimi.
 • Ndertuar nga alumini dhe graniti.
 • Doreza rezistente ndaj nxehtesise, qendrojne te ftohta gjate gatimit ne temperatura te larta.Ne set perfshihen
 1. Tenxhere me kapak 24cm.
 2. Tenxhere me e ceket me kapak 24 cm.
 3. Tigan per pergatitje salcash me kapak 18 cm.
 4. Tigan 24 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set Tenxhere Graniti JIO – Coating Cookware”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set tenxhere Graniti Coating cookware JIO

Set Tenxhere Graniti JIO - Coating Cookware