Mikser FUEGO | Professional Drink Mixer | Cafe Frape Ideas

3,290 L

Ka stok

Tensioni: 220-240V
Kapaciteti: 450ml
Fuqia: 65-100W
Niveli i shpejtësive: 2
Butoni: On / Off

KODI: drink-mixer-fuego-hsm-705 Kategori: , Etiketime: , ,

MIKSER FUEGO | DRINK MIXER

Mikser Fuego | Professional Cafe Frape Mixer Ideas

Nje Mikser i qendrueshem. Mund te pergatisni kafe te ftohtë, milkshake, koktej, kapuçino, qumesht etj. Te gjitha keto mund t’i realizoni ne shtepine tuaj. Nese pijet jane pasioni juaj ky eshte mixeri i cili ju mundeson realizimin e tij. Miksoni shije te ndryshme pijesh, me fruta, qumesht, akull etj. Eksperimentoni cdo gje qe ju vjen ne mendjen. Ofrojini miqve tuaj me te miren ne festat qe organizoni ne shtepi.

Nje pajisje e cila mund te perdoret mjaft mire dhe ne ambjentet e barit tuaj. Projektuar per nje performance te shkelqyer dhe rezistente ndaj perdorimit per nje kohe te gjate.

Vetem brenda 30 sekondave ju mund te realizoni koktejle te ndryshme me kete Mikser. E vetmja gje qe ju ngelet te beni eshte mos te harroni ti vendosni atyre nje emer dhe pse jo ti beni te gjithe kureshtare me perberesit sekret qe do vendosni ne te.

Ju mund te pergatisni shume mire dhe ushqimin e femijes suaj. Asnje vitamine nuk humbet ato tranformohen ne gjendje te lengshme per me teper lehtesi pertypje per te vegjlit tuaj. Pergatisni fruta te ndryshme me sa me shume vitamina per me teper energji.

Pastrohet lehtesisht me uje, pa ju marr kohe. Me pas mund ta vendosni serish ne hapesiren e tij.

Mikser Fuego | Professional Cafe Frape Mixer Ideas

mikser fuego drink mixer cafe frape ideas professional

Specifikimet Teknike 

Tensioni: 220-240V
Kapaciteti: 450ml
Fuqia: 65-100W
Niveli i shpejtësive: 2
Butoni: On / Off


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Mikser FUEGO | Professional Drink Mixer | Cafe Frape Ideas”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drink mixer fuego mikser professional cafe frape ideas

Mikser FUEGO | Professional Drink Mixer | Cafe Frape Ideas