Tenxhere guri me kapak MGC 20 cm ne shitje

2,790 L

Ka stok

  • Tenxhere me kapak MGC, diameter 20 cm
  • Me veshje te brendshme dhe te jashtme graniti
  • Material qe nuk ngjit ushqimet
  • Perhap nxehtesine njetrajtesisht
KODI: 6826363687856 Kategori: , , ,

TENXHERE GURI ME KAPAK MGC 20 CM

Tenxhere guri bere nga materiale me cilesine me te larte, rezistente ndaj temperaturave te larta.

Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes. E pajisur me kapak xhami ku mund te shikoni direkt supen apo gjellen, kapesja nuk e percjell nxehtesine ne doren tuaj.

Kapaku nuk do te lejoje daljen e aromave apo derdhjen e  lengjeve jashte tenxheres.

Tenxhere MGC me kapak ne shitje

Rezistente ndaj nxehtesise, renieve apo gervishtjeve, tenxherja MGC do behet shoqeruesja ideale e gatimeve tuaja te perditshme.

Dizajn elegant dhe shume praktik per perdorim te perditshem. Kjo tenxhere eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Pas perdorimit mund ta lani lehtesisht, me dore ose lavastovilje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere guri me kapak MGC 20 cm ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me kapak 20 cm mgc bli online ne dyqan taxi

Tenxhere guri me kapak MGC 20 cm ne shitje