Tenxhere prej graniti Uakeen 28 cm ne shitje online

3,900 L

Ka stok

  • Tenxhere graniti me diamter 28 cm
  • Praktike per gatim te perditshem
  • Veshje e brendshme qe nuk ngjit
  • Gatuan shendetshem dhe pa yndyre
KODI: 2020050413542 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TENXHERE PREJ GRANITI UAKEEN

Tenxhere e thelle prej graniti me diameter 28 cm.

Me veshje te brendshme  kunder-ngjitjes dhe teper cilesore. Teper rezistente ndaj gervishtjeve , goditjeve dhe nxehtesise.

Material jo toksik, eko miqesor qe do te jete i sigurt ne perdorim.

Gatuani cdo lloj ushqimi pa asnje problem, ushqimi nuk do te ngjitet dhe do te ruaje te gjitha vlerat.

Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.

Dizajn elegant, linja Uakeen  eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere prej graniti Uakeen 28 cm ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere uakeen 28 cm dyqan taxi

Tenxhere prej graniti Uakeen 28 cm ne shitje online