Tenxhere gatimi prej graniti 20 cm Uakeen

3,200 L

Ka stok

 • Tenxhere gatimi me cilesi profesionale
 • Veshje e brendshme dhe e jashtme graniti
 • Material qe nuk ngjit ushqimet
 • Perhap nxehtesine njetrajtesisht
KODI: 2020050413535 Kategori: , ,

TENXHERE GATIMI PREJ GRANITI 20 CM

Tenxhere per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas gatimit dhe eneve te kuzhines me kualitet te larte.

Uakeen me diameter 20 cm do te jete zgjidhja perfekte, per te pergatitur vaktet ushqimore.

TENXHERE ME VESHJE GRANITI UAKEEN

Me nje dizajn unik kjo tenxhere gatimi do te duket shume kendshem ne kuzhinen tuaj.

E bere nga materiale me cilesine me te larte, ajo eshte rezistente ndaj temperaturave te larta.

Ideale per te pergatitur gatime me shume pak yndyrna dhe duke bere gati ushqime te shendetshme per organizmin tuaj.

Ushqimi qe gatuhet ne kete tenxhere ruan të gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese qe i duhen trupit tone per nje  jetese te shendetshme.

Pershtatet me te gjitha llojet e sobave, perfshire edhe ato me induksion. Dorezat ergonomike do ju lehtesojne vendosjen dhe heqjen e tenxheres pa veshtiresi.

Fale dorezave dhe kapeses se kapakut te tenxheres me shtrese silici, do te keni te sigurta duart tuaja, pasi nuk do e transmetojne nxehtesine.

TENXHERE ME KUALITET TE LARTE GATIMI

Veshja e brendshme dhe e jashtme jo ngjitese do te beje me te lehte jo vetem gatimin , por edhe pastrimin e saj pasi te perfundoni.

Shume rezistente ndaj gervishtjeve, renieve, nxehtesise dhe me nje baze qe siguron qendrueshmeri gjate gatimit ne pllaken e sobes.

Materiali i granitit do te perhape nxehtesine ne te gjithe enen per ta gatuar njetrajtesisht ushqimin.

Karakteristika

 • Tenxhere gatimi me cilesi profesionale
 • Veshje e brendshme dhe e jashtme graniti
 • Material qe nuk ngjit ushqimet
 • Perhap nxehtesine njetrajtesisht
 • Ushqimi ruan te gjitha vlerat ushqyese
 • Shkalle e larte e rezistences dhe qendrueshmerise
 • I pershtatshem per te gjitha sobat
 • Diametri: 20 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere gatimi prej graniti 20 cm Uakeen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere uakeen online dyqan taxi

Tenxhere gatimi prej graniti 20 cm Uakeen