Tenxhere guri e thelle 20 cm Montecasa Bli Online

2,190 L

Ka stok

  • Tenxhere e thelle material guri
  • Me veshje te brendshme jo ngjitese
  • Praktike dhe te lehta per tu pastruar
  • Ideale per gatimin e perditshem
KODI: 2019111019205 Kategori: , , ,

TENXHERE GURI E THELLE MONTECASA

Tenxhere me veshje guri e thelle eshte ajo cka i duhet kuzhines tuaj per te perfeksionuar gatimin.

E veshur me shtrese te brendshme dhe te jashtme prej graniti qe nuk ngjit, ju lejon te gatuani ushqime te ndryshme pa ngjitur dhe pa i humbur asnje vlere ushqyese.

Dizajni me kapak xhami ju lejon te shikoni ne brendesi te tenxheres, per te pare sasine e produkteve ushqimore. Kapaku nuk do te lejoje daljen e aromave dhe lengjeve jashte tenxheres.

Tenxhere praktike me veshje guri

Gjithashtu tenxherja eshte e pajisur me doreza te cilat hiqen dhe vihen me lehtesi.

Dorezat ergonomike nuk do e percjellin nxehtesine, duke qene te sigurta ne kapjen e tyre dhe gjate gatimit.

E pershtatshme per pianure me gaz, induksion, korent, qeramike.

Fale materialit cilesor dhe rezistent ndaj nxehtesise, mund te gatuani me me pak yndyre dhe ne menyre te njetrajteshme te gjithe ushqimit pasi tenxherja e perhap nxehtesine njetrajtesisht.

Pas perdorimit mund ti lani lehtesisht, me dore ose lavastovilje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Masa

20cm

Be the first to review “Tenxhere guri e thelle 20 cm Montecasa Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere guri 20 cm dyqan taxi

Tenxhere guri e thelle 20 cm Montecasa Bli Online