Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018

2,400 L3,490 L (-31%)

Ka stok

 • Fuqi e larte: 5W
 • Bateria: 2200mAh Li-jon
 • 3 ore karikim deri ne 180 minuta pune
 • Ekran i cili tregon Kapacitetin e baterise
 • Teh i celikte
 • Gjatesia: 190mm
KODI: 695795260188 Kategori: , , Etiketime: , ,

MAKINA QETHJE PROFESIONALE GEMEI 6018

Makina Qethje dhe Rroje profesionale Gemei GM 6018, nje makine qethese depilimi per meshkuj, Bli online ne Dyqan Taxi

Ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.
Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te dhe ndjesi si kruajtje. Lekura juaj nuk do t’ju vendos me ne siklet pavarsisht kohes se shkurter qe ka kaluar nga heqja e qimeve.

Thuaj Jo skuqjeve apo irritimeve te lekures me kete Makine Qethje

Ndryshoni pamjen me lehtesi fale kokave te ndryshueshme qe kjo makine qethje profesionale disponon. Ju gjithashtu do te keni mundesine edhe te shkurtoni mjekren dhe barsetat. Jepini formen qe ju deshironi me makin qethje Gemei.

Makine rroje profesionale teper efikase

Makine rroje qethese per meshkuj gemei dyqan taxi makina qethese

E cila ju shkurton kohe dhe ju ofron lehtesi gjate perdorimit.
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Ne paketim perfshihet dhe nje furce per ta beni me te lehte pastrimin. gjithashtu ju mund ti pastroni kokat e saj ne uje dhe me pas ti lini te thahen. Kjo metode pastrimin jo vetem qe ju kursen kohe, por as nuk i demton kokat.

Perdorim deri ne 180 min pas cdo karikimi.

Ajo eshte e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj. Me pas perdorimi i saj me kabell apo pa te eshte zgjedhja juaj.
Bateria mban deri ne 3 ore perdorim. Me nje ekran qe tregon kapacitetin e baterise. Makin qethje shume cilesore
Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
Makine Qethje dhe Rroje Gemei GM 6018 eshte e vogel, kompakte, dhe keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

GEMEI GM 6018 | MAKINA QETHJE ONLINE

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.

Keto makina qethje jane cilesore dhe shume rezistente

Parandalon irrtimin | skuqjen | rritjen e qimeve ne brendesi |
Makine rroje Gemei e nje cilesie te larte ne Oferte.

Makina Qethje Profesionale GEMEI 6018Makina qethje per meshkuj

Karakteristikat

 • Modeli: GM-6018
 • Tensioni i rrymes: 100-240V
 • Fuqia: 5W
 • Bateria: 2200mAh Li-jon
 • 3 ore karikim deri ne 180 minuta pune
 • Ekran i cili tregon Kapacitetin e baterise
 • Teh i celikte
 • Gjatesia: 190mm


MAKINE GEMEI PROFESIONALE | MAKINA QETHESE

Makina qethje Gemei 6018 perdoret edhe nga berberet më të mirë për të qethur apo rruajtur.
Nje makine qe me te vertete i duron kohes!

MAKINE RROJE PER MESHKUJ

Paketimi permban
makina qethje dhe rroje Gemei Gm 6018
Roja mbrojtese
Nje furce pastrimi
Makine depilimi per meshkuj me vaj lubrifikues. Makina qethese perfekte qe ju nevojitet!

Bli Makina qethje online ne oferte ne Dyqan Taxi Shqiperi | Makine GEMEI 6018

| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje dhe rroje profesionale makina qethese depilimi gemei gm 6018 per meshkuj

Makina qethje profesionale per meshkuj Gemei GM 6018

2,400 L3,490 L (-31%)

Shto ne Shporte