Sholle per Kepucet me Shtrese Xheli | Gel Activ

590 L

Ka stok

Udhëzimet për përdorim: Keto sholle per kepucet me shtrese xheli mund të përshtaten nëse është e nevojshme. Pritini përgjatë skicës që përputhet me madhësinë e këpucëve ose përdorni shtrojë origjinale si një udhëzues. Për rezultate sa më të mira, hiqni shtrojet ekzistuese dhe zëvendësoni me mbulesa Scholl GelActiv me anën e xhelit poshtë.

KODI: 10301928 Kategori: , , ,

GEL ACTIV | SHOLLE PER KEPUCET

Sholle per kepucet me shtrese xheli | Gel Activ per femra & meshkuj

Mbulesat GelActive janë zhvilluar për të zvogëluar presionin e tepërt që ju është vëndosur këmbëve dhe janë të përshtatshme për të lehetesuar thembrat nga dhimbjet e qendrimit te gjate ne kembe, kycin dhe gjurin.

Pavarësisht nëse dëshironi të ecni më gjatë, të shijoni një shëtitje me familjen ose të shkoni në një shëtitje të shpejtë me energji rreth bllokut.
Sholle per kepuce GelActiv shtrojat e përditshme mbështesin këmbët tuaja, kështu që ju mund të jeni të qetë gjatë gjithë ditës. Ata kanë një dizajn të shkelqyer për të gjithë rehatinë e ditës.

sholle per kepuce me shtrese xheli

Xheli i saj i dyfishtë është provuar se thith në mënyrë efektive mikro goditjet dhe ndihmon në uljen e presionit të tepërt të ecjes ose aktiviteteve të përditshme. Eshtë ideale për rehati gjatë gjithë ditës dhe siguron thithjen e gjithë  goditjes për të rritur rehatinë e këpucëve. Xheli siguron mbështetje për pjesen e harkuar dhe thembra.

Udhëzimet për përdorim: Keto sholle per kepucet me shtrese xheli mund të përshtaten nëse është e nevojshme. Pritini përgjatë skicës që përputhet me madhësinë e këpucëve ose përdorni shtrojë origjinale si një udhëzues. Për rezultate sa më të mira, hiqni shtrojet ekzistuese dhe zëvendësoni me mbulesa Scholl GelActiv me anën e xhelit poshtë.

Mund të përdoret për: Këpucë rastësore ose të punës.
Udhëzim për Pastrim: Për të pastruar, thjesht fshijeni me një leckë të ngrohtë.
Perdoret per femra dhe per meshkuj.

Sholle per Kepucet | Gel Activ

sholle per kepuce me shtrese xheli gel activ

Karakteristika

-Thithin në mënyrë efektive tronditjet dhe ndihmojn në uljen e presionit të tepërt të ecjes ose aktiviteteve të përditshme.
-Dizajnuar posacerisht për të ofruar rehati gjate gjithe dites.
-I përshtatshëm për t’u veshur ne këpucë dhe çizme të rastësishme.
-Ndikon ne lehtesimin e shimbjeve për thembra, gjunjë dhe kyçin e këmbës.
-Teknologjia Gelactiv siguron thithjen e lartë të goditjes dhe performancën e sholles, falë futjes së xhelit të dizajnuar në mënyrë ergonomike të integruar në shtrojë.
-Shollle per kepucet me nje madhesi qe i përshtatet pothuajse te gjithe kepuceve.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Tapa Atletesh

Be the first to review “Sholle per Kepucet me Shtrese Xheli | Gel Activ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sholle per kepucet me shtrese xheli per femra dhe meskuj gel activ

Sholle per Kepucet me Shtrese Xheli | Gel Activ