Ora per meshkuj | Michael Kors Watch | Ore dore online

22,490 L

Ka stok

Marka: Michael Kors
Series: Lexington
Modeli: MK8344
Per meshkuj
Levizja: Kuartz
Permasa e Kases: 45mm
Trashesia e kases: 13mm
Materiali i kases: Celik Inoksi
Analog/Dixhital: Analoge
Kristale Minerali Rezistente
Trashesia e rripit: 22mm
Gjatesia e Rripit: 9inch

KODI: ore-michael-kors-mk8344 Kategori: , Etiketime: ,

ORA PER MESHKUJ | MICHAEL KORS Watch

Ora per meshkuj Michael Kors Watch | Ore Dore ne shitje online | Dyqan Taxi

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe.
Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

MICHAEL KORS WATCH | ORA NE SHITJE ONLINE

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg.

ORE PER MESHKUJ | ORE DORE MICHAEL KORS

Nje ore mahnitese per burrat nga Michael Kors. Dhurojini veshjeve tuaja me shume stil dhe elgance. Nje nder orat me te preferuara ne mbare boten. Kjo jo vetem nga cilesia e saj e larte por dhe nga dizajni.
Funksionaliteti i saj eshte gjithashtu i persosur. 

Ora per meshkuj prej celiku me 2 tone ( argjend ne te verdhe dhe ne te arte). Fusha e ores karakterizohet nga nje fushe e bardhe me ngjyre te ndritshme me ton te arte te numrave. Nje numer romak shenon pozicionin e ores 12.
Eshte ore e modelit Analog. Kronograf i cili shfaq sekondat, minutat dhe oret. Levizja prej kuarci.
Xhami prej kristali ofron pasterti ne shikim dhe eshte nje mineral rezistent ndaj gervishtjeve. Ka nje forme te rrumbullaket me madhesi 45mm, me trashesi 13mm dhe rrip te gjate 9inch.  Ore rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra ose 330 kembe. Disponon keto karakteristika: kronograf, date, minute dhe sekonde.

ORA PER MESHKUJ | ORE DORE MICHAEL KORS NE SHITJE

ore michael kors per meshkuj ora dore ne shitje online ne dyqan taxi

 

SPECIFIKAT | Ora Dore | Michael Kors Watch ne Shitje ne Dyqan Taxi

Ore Michael Kors
Series: Lexington
Modeli: MK8344
Per meshkuj
Levizja: Kuartz
Permasa e Kases: 45mm
Trashesia e kases: 13mm
Materiali i kases: Celik Inoksi
Analog/Dixhital: Analoge
Kristale Minerali Rezistente
Trashesia e rripit: 22mm
Gjatesia e Rripit: 9inch


ORA PER MESHKUJ MICHAEL KORS | MEN WATCHES | Registered Trademark
Orat më të mira në treg

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi Online Watch Shop| Qendra Tregtare me e madhe Online.
Për të blerë online ska problem edhe nëse nuk keni kartë krediti, mund të paguani në dorëzim të porosisë. 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ora per meshkuj | Michael Kors Watch | Ore dore online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ora Michael Kors ne shitje Online per meshkuj ore dore watch

Ora per meshkuj | Michael Kors Watch | Ore dore online