Mushama shiu cilesore | Dizajn terheqes

1,500 L

Ka stok

  • Mushama shiu cilesore.
  • Dizajn terheqes dhe praktik.
  • Mund ta mbani kudo me vete.
  • Nuk e lejon shiu te depertojne nen rrobat tuaja.
KODI: mushama-shiu Kategori: , ,

MUSHAMA SHIU CILESORE 

Mushama shiu e cila eshte teper e nevojshme ne perditshmerine tuaj. Mushamaja e shiut eshte teper cilesore dhe moderne. Ajo nuk do e lejoje shiun te depertoje ne rrobat dhe floket tuaj.

Nuk do te kete me nevoje te shqetesoheni per ditet me shi kur do ju duhet me patjeter te shkoni ne pune. Mushamaja eshte lehtesisht e palosshme dhe nuk do ju zere shume hapsire per ta mbajtur me vete.

Specifikat:
  • Mushama shiu cilesore.
  • Ne ngjyren gri dhe te zeze.
  • Dizajn terheqes dhe praktik.
  • Mund ta mbani kudo me vete.
  • Nuk e lejon shiu te depertojne nen rrobat tuaja.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Be the first to review “Mushama shiu cilesore | Dizajn terheqes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mushama per shiun

Mushama shiu cilesore | Dizajn terheqes