Marres wireless USB | LB Link

1,890 L

Ka stok

 • Emri i produktit: USB WiFi për desktop dhe laptop.
 • Prodhuesi: LB-Link.
 • Kodi i produktit: BL-LW05-AR5.
 • Shpejtësia e transmetimit të të dhënave: 150mBp.
 • Frekuenca: 2.4-2.4835GhZ.
 • Transmetimi i energjisë wireless: 17 dBm.
KODI: 7966241501399 Kategori: , ,

MARRES WIRELESS USB LB LINK

 • Emri i produktit: USB WiFi për desktop dhe laptop.
 • Prodhuesi: LB-Link.
 • Kodi i produktit: BL-LW05-AR5.
 • Shpejtësia e transmetimit të të dhënave: 150mBp.
 • Frekuenca: 2.4-2.4835GhZ.
 • Transmetimi i energjisë wireless: 17 dBm.
 • Mënyra e punës: Ad-Hoc.
 • Standardet: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11 b.
 • Siguria wireless: 64 / 120WWEP, WPA, / WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK.
 • Sisteme operative të mbështetura: Windows 7 / Vista / XP / CE / Linux / Mac.
 • Ndërfaqja: Lidhja me shpejtësi të lartë USB 2.0.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Marres wireless USB | LB Link”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Marres wireless USB LB Link bli online dyqan taxi

Marres wireless USB | LB Link