Fishe karikimi EC 087M | Fast charger

490 L

Ka stok

 • Fishe karikimi i cili operon shpejt dhe sigurt.
 • Fisha Usb kursen kohen dhe ju jep nje zgjidhje te shpejte.
 • Micro USB konvertues qe arrin te pershtatet me Android dhe Powerbank.
 • Materiali perberes eshte rezistent dhe cilesor.
KODI: Fishe karikimi EC 087M Kategori: ,

FISHE KARIKIMI EC 087M

 • Fishe karikimi i cili operon shpejt dhe sigurt.
 • Fisha Usb kursen kohen dhe ju jep nje zgjidhje te shpejte.
 • Micro USB konvertues qe arrin te pershtatet me Android dhe Powerbank.
 • Gjithashtu nje tjeter karakteristike e ksaj USB eshte se pervec karikimit ajo mundeson edhe transmetimin e te dhenave nga celulari ne laptopin tuaj dhe anasjelltas.
 • Materiali perberes eshte rezistent dhe cilesor.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madh Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Fishe karikimi EC 087M | Fast charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe karikimi ec 087m fast charger bli online dyqan taxi

Fishe karikimi EC 087M | Fast charger