Adapter Usb 3.0 | Ethernet

1,490 L

Ka stok

 • Standardet e Rrjetit: Për IEEE 802.3, 802.3u dhe 802.3ab.
 • Treguesit LED të autobusit USB 3.0 / 2.0.
 • Lidhja, fuqia 1000Mbps: integron rregullatorin e tensionit 3.3V në 2.5V dhe kërkon vetëm furnizimin me energji individuale.
 • Ndërfaqja e rrjetit 3.3V.
 • RAM: SRAM në bord 20KB për amortizimin e paketës RX dhe 20KB SRAM për fikjen e paketës T
KODI: adaptor-3.0 Kategori: , , ,

ADAPTER USB 3.0 ETHERNET 

Adapter Usb 3.0 mbështet aftësinë e gjetjes automatike 10/100/1000 Mbps. Përputhshmëria me USB 3.0 me ndërfaqen USB2.O me Auto MDIX (kabëll rrjeti i ndjerë drejt dhe i kryqëzuar automatik) mbështet  USB me shpejtësi të plotë dhe të lartë me aftësinë e fuqisë së  IEEE 802.3, 802.3u dhe 802.3ab (10Base-T, 100Base-TX dhe 1000Base-T).

Mbështet operacione të plota dhe gjysmë duplex në Ethernet të shpejtë. Gjithashtu mbështet paketa jumbo deri në 9 KB, mbështet modalitetin e fikjes dhe ndezjes në distancë përmes lidhjes dhe paketës magjike.

Karakteristika | Adapter Usb 3.0

 • Standardet e Rrjetit: Për IEEE 802.3, 802.3u dhe 802.3ab.
 • Treguesit LED USB 3.0 / 2.0.
 • Lidhja, fuqia 1000Mbps: integron rregullatorin e tensionit 3.3V në 2.5V dhe kërkon vetëm furnizimin me energji individuale.
 • Ndërfaqja e rrjetit 3.3V.
 • Mbështetëse foleje RJ45 për Auto MDIX Duplex të Plotë: 10BaseT, 100BaseTx, 1000BaseT Gjysmë Dupleks: 10BaseT, 100BaseTx.
 • RAM: SRAM në bord 20KB për amortizimin e paketës RX dhe 20KB SRAM për fikjen e paketës TX.
 • Temperatura e punës: 0 gradë celsius në 70 gradë Celsius.
 • Përputhshmëria e sistemit operativ: Windows 8/10, Windows 7, Windows XP, Vista dhe MAC OS 10.6 ose më i ri.
 • Kërkesat e sistemit:1.2 GHZ ose PC Pentium më i shpejtë me portë USB.
 • 1 GB RAM ose më shumë për Windows 8/10, për Windows 7, për Windows XP, për Vista për MAC OS 10.6.
Specifikimet | Adapter Usb 3.0adapter 3.0 bli online dyqan taxi
 1. Me njeport USB ne disponim.
 2. Ngjyra: e zezë
 3. Përmbajtja e paketës:
 4. 1 x adapter USB3.0

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Adapter Usb 3.0 | Ethernet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adaptor usb 3.0 bli online dyqan taxi

Adapter Usb 3.0 | Ethernet