Fishe Rrjeti Lan Router Pc | Yellow Network Cable

290 L

Ka stok

KODI: fishe-rrejti-yellow Kategori: , Etiketime: ,

FISHE RRJETI LAN PER NETWORK ROUTER PC

Fishe Rrjeti Lan per  Router Pc | Yellow Network Cable – Bli online ne Dyqan Taxi

Fish rrjeti , merrni teknlogjine me te avancuar prane jush .

Fishe LAN per pc kabell rrjeti bli online porosit dyqan taxi

Kabell rrjeti i cili parandalon zhurmen e transmetimit .
Nuk ngaterrohet lehte dhe me nje material cilesor dhe rezistente ndaj flakes. Materiali PVC i mundeson nje jetegjatesi sherbimi .

Fish, kabell rrjeti qe lejon komunikim te dyanshem .
Network Cable me ane te se se ciles mund te lidhni dy kompjutera direkt .
E pershtatshme per cdo router tp link dhe te gjithe modelet e tjera

LOCAL AREA NETWORK CABLE

Fishë për lidhjen e pajisjeve në rrjetet kompjuterike.

Ngjyre : E verdhe
Material PVC i forte dhe rezistente ndaj zjarrit
Sherbim jetegjate
Fishe rrjeti i pershtatshem per kompjutera apo pajisje te tjera me wireless apo network connection

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fishe rrjeti LAN

Be the first to review “Fishe Rrjeti Lan Router Pc | Yellow Network Cable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe rrjeti router pc network cable dyqan taxi online blerje shqiperi

Fishe Rrjeti Lan Router Pc | Yellow Network Cable