Adaptor RCA ne HDMI – 1080P Mini – Bli Online

1,690 L

Ka stok

Mundeson lidhjen analoge te perbere ne daljen HDMi 1080p e shfaqur ne HDTV. Siguroni perpunim te perparuar te sinjalit me saktesi te madhe , ngjyra, detaje dhe rezolucione te larta.

KODI: 2010284 Kategori: ,

ADAPTOR RCA NE HDMI – 1080P

Mini Adaptor RCA ne HDMi

Mundeson lidhjen analoge te perbere ne daljen HDMi 1080p e shfaqur ne HDTV. Siguroni perpunim te perparuar te sinjalit me saktesi te madhe , ngjyra, detaje dhe rezolucione te larta.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Adaptor RCA ne HDMI – 1080P Mini – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adaptor RCA ne HDMi dyqan taxi Dyqan online

Adaptor RCA ne HDMI - 1080P Mini - Bli Online