Bluetooth Receiver HIFI | Audio Receiver

3,900 L

Ka stok

Bluetooth 4.1 Receiver
Mund te lidhet me : celulare / tableta me sistem Android,IOS dhe te gjitha pajisjet e tjera audio.
Distanca e transmetimit : >20M
Bateria: 300MA
Koha e perdorimit: 8-10 ore
Koha e karikimit: 3 ore

KODI: hifi-bluetooth-receiver-4.1 Kategori: , Etiketime: , , , ,

BLUETOOTH RECEIVER

Bluetooth Receiver HIFI | Audio | DyqanTaxi

Me nje bateri polimere dhe butona multifunksional , teper e lehte per tu perdorur . Eshte projektuar me chip-in me te avancuar  4.1 Receiver . Lidhje e shpejte dhe ne distanca te medha , qualitet i larte zeri i larte . E ben pajisjen tuaj te jete nje Bluetooth Speaker , keshtu qe ju mund te degjoni lirshem muziken tuaj te preferuar .

Bluetooth 4.1 Receiver

Bluetooth Audio receiver Boombox Dyqan Taxi

Mund te lidhet me :
celulare / tableta me sistem Android,IOS dhe te gjitha pajisjet e tjera audio.
Distanca e transmetimit : >20M
Bateria: 300MA
Koha e perdorimit: 8-10 ore
Koha e karikimit: 3 ore


Zgjidh me mire & me lire | DyqanTaxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Bluetooth Receiver

Be the first to review “Bluetooth Receiver HIFI | Audio Receiver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bluetooth Receiver HIFI Dyqan Taxi

Bluetooth Receiver HIFI | Audio Receiver