Headphone – Bluetooth Stereo | BQ-618

4,500 L

Ka stok

Bluetooth: 4.1 + EDR
Distanca : Deri ne 10 m
Lidhje me WiFi
Micro USB
Kohezgjatja e luajtes se muzikes : deri ne 10 ore
Kohezgjatja e telefonates: deri ne 12 ore

KODI: 7895212096186 Kategori: , , Etiketime: , ,

KUFJE ME BLUETOOTH

Headphone – Bluetooth Stereo , i gjeni tashme edhe ne Dyqan Taxi .

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Headphone Bluetooth Stereo qe kane altoparlant qe prodhojne bas te forte. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik.  me mbulesa veshi te cilat ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .

KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje me bluetooth Dyqan Taxi

Bluetooth: 4.1 + EDR
Distanca : Deri ne 10 m
Lidhje me WiFi
Micro USB
Kohezgjatja e luajtes se muzikes : deri ne 10 ore
Kohezgjatja e telefonates: deri ne 12 ore

Dyqani me i madh Online | Dyqan Taxi | Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

,

Be the first to review “Headphone – Bluetooth Stereo | BQ-618”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Headphone Bluetooth stereo Dyqan Taxi

Headphone - Bluetooth Stereo | BQ-618