Kufje Studio 3 – Best studio 3 Wireless

2,000 L

Ka stok

Bassi qe degjon vete artisti kur regjistron kengen .
Bateri te karikuara deri ne 20 ore .

KODI: 6242416530748 Kategori: , , Etiketime: , ,

KUFJE STUDIO3

Kufje Studio 3 Me bluetooth | Wireless Headset | Dyqan Taxi

KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje me bluetooth Dyqan Taxi

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje Studio 3 qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe degjon nje artist. Jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te kto kufje  prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik. Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi .Bateria : karikuar deri 20 ore.

Dyqan Taxi Tirane | Per Blerje Online te sigurta

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Studio 3 – Best studio 3 Wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Studio 3 Dyqan Taxi

Kufje Studio 3 - Best studio 3 Wireless