Airpods Cilesi e larte | Wireless Bluetooth Earphones

4,500 L

Ka stok

Kapaciteti 400mAh
Input 5V 1A
Koha e karikimit: 45 min
Distanca e transmetimit : deri ne 12 m
Frekuenca: 20HZ-20KHZ
Pesha: 7.6g
Bluetooth: 5.0

KODI: airpods-white Kategori: , Etiketime: , ,

AIRPODS SUPER CILESORE

Airpods | Wireless Bluetooth Earphones | Kufje Cilesi e Larte | Bli Online | Dyqan Taxi

Airpods Earphones,jane aq shume praktike sa qe mund te jene shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit. Earphones qe transmetojne muzike te paster. Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate .
Jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit. Airpods ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Materiali me peshe te lehte i bene kto earphones te pershtatshme per veshet tuaj. Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme.

AIRPODS | KUFJE ME BLUETOOTH SUPER CILESORE

Kufje me Bluetooth Airpods Super Cilesore DyqanTaxi

Specifikat

Kapaciteti 400mAh
Input 5V 1A
Koha e karikimit: 45 min
Distanca e transmetimit : deri ne 12 m
Frekuenca: 20HZ-20KHZ
Pesha: 7.6g
Bluetooth earphones : 5.0

Kufjet jane te nje cilesie shume te larte dhe skane asnje ndryshim me Airpods nga Apple 

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Airpods Cilesi e larte | Wireless Bluetooth Earphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Airpods Kufje me Bluetooth Super cilesore high quality Earphones Dyqan taxi

Airpods Cilesi e larte | Wireless Bluetooth Earphones