Kufje me Wireless | Bluetooth Stereo Headphones – Awei

3,900 L5,900 L (-34%)

Ka stok

Bluetooth: V4.2
Stand by time: 300h
Talk Time: 10h
Music Play Time: 10h
Charging time: 2.5h
Charging Voltage: DC 5V
Frequency Range: 2.402G-2.480G
Transmitssion distance: 10m
Headphones Battery Capacity: 250mAh/3.7V

 

KODI: 6954284045452 Kategori: , , Etiketime: , ,

KUFJE AWEI ME BLUETOOTH

Kufje me Wireless Awei per nje muzike te paster | Porosit online ne Dyqan Taxi .

Kufje Awei te dizajnuara me shumellojshmeri ngjyrash LED . Kufje qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte.Percjellin cdo tingull ne menyre perfekte.

KUFJE ME BLUETOOTH CILESORE NGA AWEI

Headphones qe jane projektuar per pershtatje optimale permbajne mbajtesen e rregullueshme te kokes per te siguruar nje pershtatje te mire per te gjithe perdoruesit. Kufjet ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Altoparlantet e akorduar te keto kufje  prodhojne frekuenca ultra te uleta per te krijuar tingull unik.

Kufjet më të pëlqyera ne 2019 vijnë përsëri.

Nje cilesi e larte e audios nga frekuenca me e ulet deri ne ate me te larte, ju do te ngelenei gjithmone te kenaqur dhe gati për të perdorur kufjet pa kabell Awei.

Mbulesat e veshit ofrojne komoditet te madh per seanca te gjata degjimi . Headphones Awei , perdorini gjate gjithe dites . Materiali me peshe te lehte i bene kto Kufje me Wireless te pershtatshme per veshet tuaj.

HEADPHONES DYQAN TAXI

Nuk ka nevoje te keni te regjistrua që të mund te kryeni blerje me nje klikim edhe nëse nuk keni kartë krediti .

Kufje me Bluetooth Awei Dyqan Taxi

Specifikat

Bluetooth: V4.2
Stand by time: 300h
Talk Time: 10h
Muzike : 10h
Charging time: 2.5h
Charging Voltage: DC 5V
Frequency Range: 2.402G-2.480G
distanca e transmetimit: 10m
Headphones Battery Capacity: 250mAh/3.7V
Kompatible per iphone dhe android


Kufje ne shitje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje me Wireless | Bluetooth Stereo Headphones – Awei”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me wireles dyqan taxi stereo awei headphones

Kufje me Wireless | Bluetooth Stereo Headphones - Awei

3,900 L5,900 L (-34%)

Shto ne Shporte