Sapun me kolagjen | Collagen soap

950 L

Ka stok

 • Per perdorim te perditshem.
 • Do t’i jap shkelqim dhe elasticitet lekures suaj.
 • Hidratim i menjehershem.
 • Lufton aknet rrudhat etj.
KODI: sapun-me-kolagjen Kategori: , ,

SAPUN ME KOLAGJEN

Bëni kujdes të vazhdueshem per lekuren tuaj delikate. Pluhuri, papastërtitë, rrezet e dëmshme të diellit! Lëkura juaj ekspozohet vazhdimisht dhe kjo mund ta bëjë atë të duket e lodhur dhe e pashëndetshme. Nëse dëshironi të kujdeseni mirë për lëkurën tuaj dhe ta mbani atë të pastër, të ndritshme dhe shkëlqyese, keni ardhur në vendin e duhur.

Nëse deshironi nje cilësi të lartë, kërkimi juaj ndalet këtu! Ky sapun i pabesueshëm përmban një përzierje unike të përbërësve që do të ushqejnë thellësisht lëkurën tuaj. Përzierja e kolagjenit, dhe glutathione do të rinovojë lëkurën tuaj, duke ju ndihmuar të zvogëloni shenjat e plakjes, njollat ​​dhe aknet.

SAPUN NATYRAL CILESOR

Ky sapun unik me perberje te kolagjenit do të ndriçojë dhe lehtësojë tonin e lëkurës tuaj, duke e bërë atë të duket e shëndetshme dhe plot shkelqim. Për më tepër, ajo do ta mbajë atë të vendosur dhe rinore, duke ju ndihmuar të dukeni mahnitëse!

Kompleksi i butë, përbërës ushqyes i këtij sapuni kolagjeni dhe glutathione, e bën atë zgjedhjen perfekte për ju, pavarësisht nga lloji i lëkurës. Ky sapun është gjithçka që ju nevojitet për ta mbajtur atë të shëndetshëm.

Mund ta përdorni këtë sapun të bardhë kolagjeni gluta në shumë mënyra të ndryshme, duke ju shërbyer të gjitha nevojave tuaja. Përdoreni atë çdo ditë, ose natë. Kujdesuni për trupin tuaj ose lëkurën e fytyrës tuaj me të.

SPECIFIKAT:
 • Sapun me perberje kolagjen.
 • Perberes cilesor.
 • Ideal per te gjitha tipet e lekures.
 • Per perdorim te perditshem.
 • Do t’i jap shkelqim dhe elasticitet lekures suaj.
 • Hidratim i menjehershem.
 • Lufton aknet rrudhat etj.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Sapun me kolagjen | Collagen soap”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sapun-me-kolagjen-per-fytyren

Sapun me kolagjen | Collagen soap