Cader Shiu RST e madhe Automatike me Hapje te gjere

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

Me kete cader elegante, me hapje automatike, doreze ergonometrike dhe hapje te gjere per ruajtjen me te mire nga shiu ju do te jeni i mbrojtur nga dera ne dere. Dizajni Klasik plotesohet nga qendrueshmeria supreme. 

KODI: G-066 KATEGORIA: Etiketime: ,

CADER SHIU E MADHE PER MESHKUJ RST 1903

Cader Shiu e madhe RST Automatike me 16 tela | Cadra meshkujsh e madhe me veshje kundra ujit

Moti eshte i lagesht dhe ju duhet te dilni me patjeter nga shtepia, zyra apo shkolla. Nuk ka asnje problem.

Me kete cader elegante, me hapje automatike, doreze ergonometrike dhe hapje te gjere per ruajtjen me te mire nga shiu ju do te jeni i mbrojtur nga dera ne dere. Dizajni Klasik plotesohet nga qendrueshmeria supreme. Rezistente dhe ndaj eres se forte e cila demton cadrat e zakonshme.

Ditet me shi nuk do te jene aq te merzitshme kur te shihni qe ju keni aksesorin e duhur per ditet e zymta qe ju presin ne stinen e vjeshtes dhe dimrit.

CADER E MADHE MESHKUJSH

Cader Klasike ne ngjyre te zeze dhe shume ngjyra te tjera

 

 E papershkueshme nga shiu

cader RST
Projektuar ne menyre te atille me qellim që të devijojnë ujin për të patur një mbrojtje më të madhe nga shiu ne menyre qe te qendroni te thate. Dizajni me doreze ne ngjyre te zeze perputhet ne menyre te perkryer me doren tuaj per ta kapur dhe eshte teper komod.
Pershtatet me se miri me veshjet tuaja formale per nje vleresim sa me serioz dhe elegant.

Cader Shiu Automatike me Hapje te gjere

cader shiu rst automatike me hapje te gjere

 

Cader e cila vjen ne ngjyra te ndryshme per ju! 

Cadrat jane aksesoret e diteve me shi te cilat mund ti pershtasni me veshjet tuaja dhe të gjitha eventet apo daljet tuaja .  Printime dhe ngjyra te ndryshme te cilat plotesojne personalitetin tuaj.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

cader

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Cader Shiu RST e madhe Automatike me Hapje te gjere”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader shiu rst per meshkuj e madhe me hapje te gjere

Cader Shiu RST e madhe Automatike me Hapje te gjere

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte