Shampo NOAH | Shampoo natyrale

1,790 L

Ka stok

 • Me ekstrakte natyrale.
 • Do te rigjeneroj flokun tuaj.
 • Per kondicionim te thelle te flokut.
 • Perberes organik.
 • Permban perqendrime te larta te vajrave.
 • Ushqen flokun dhe lekuren e kokes.
KODI: noah-shampo Kategori: , , , ETIKETIMI:

SHAMPO NOAH ME CILESI TE LARTE

Shampo Noah përmban përqendrime të larta të vajrave thelbësorë të pastër, përbërësit më të mirë të çertifikuar në botë, të nxjerra nga bimët dhe lulet duke përdorur teknikat më tradicionale dhe antike të nxjerrjes.

SHAMPOO NOAH NATYRALE

I gjendur natyrshëm në trupin tuaj dhe tani me ne shampon Noah, acidi hialuronik është i aftë të përmbajë 1000 herë peshën e tij në ujë. Siguron hidratim të menjëhershëm të kokës dhe kondicionim të thellë të flokëve duke rritur shkëlqimin, forcën dhe elasticitetin. Ajo gjithashtu mbron nga dëmtimi i nxehtësisë dhe efektet e tjera mjedisore që mund të jenë të dëmshme për flokët dhe kokën tuaj.

Shampoja natyrale kombinon përbërës organikë, të zgjedhur, të cilët janë krijuar për të punuar së bashku në sinergji për t’ju dhënë shampon më të mirë të mundshme për trajtimin e flokëve të lodhur, të hollë dhe të dëmtuar.

SPECIFIKAT:shampoo noah natyral bli online dyqan taxi
 • Me ekstrakte natyrale.
 • Do te rigjeneroj flokun tuaj.
 • Per kondicionim te thelle te flokut.
 • Perberes organik.
 • Permban perqendrime te larta te vajrave.
 • Ushqen flokun dhe lekuren e kokes.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Shampo NOAH | Shampoo natyrale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo noah shampoo natyrale bli online dyqan taxi

Shampo NOAH | Shampoo natyrale