Shampo Bisht Kali Bimore per Floke me Yndyre

1,200 L1,490 L (-19%)

Ka stok

Nxit rritjen e flokeve.
Trajtimi me i mire per floket e demtuar , per floke qe nuk rriten dhe per floke qe bien vazhdimisht.
Fale permbajtjes me aloe vera skalpi do te jete i bute dhe i qete gjithmone.

KODI: 6921199167463 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SHAMPO NGA BISHT KALI DHE GINSENG

Shampo Bisht Kali dhe ginseng | Shampoja bimore me e mire per Floket nga bima bishti i kalit | Floke me Yndyre dhe normal

Krijuar fillimisht për të ndihmuar në promovimin e flokeve  më të plotë, më të fortë dhe të rrjedhshëm. Njerëzit vazhdojnë të bejne këtë zgjidhje për kujdesin e flokëve. Si zgjedhjen optimale me te mire te mundshme. Vjen me cmimin si edhe cilesine me te mire ne treg.

Jepini flokeve tuaj vemendjen dhe trajtimin qe meritojne.

Shampo shume efektive e prodhuar nga bima bishti i kalit

I fortifikuar me agjentë efektivë pastrues, shampoja e lehtë ndihmon në eliminimin e papastërtive pa hequr vajrat natyrale të flokëve. Shampo nga bima bishti i kalit (horse tail) përmirëson menaxhueshmërinë dhe zbut majat e pa rregullta dhe te ashpra. Ndërsa rikthen fortesine dhe shkëlqimin për t’i lënë flokët të qetë dhe me pamje të shëndetshme.

Shampo për Flokët tuaj | Do të jenë më shumë të shëndetshëm

Shampo bisht kali me ginseng rekomandohet per floke te demtuar, qe nuk rriten apo qe bien vazhdimisht.
Eshte nje nga shampot me te mira per rigjenerimin e flokut. E pershtatshme edhe per floke të thatë.

Shampoja e njohur e cila eshte ideale për përdorim të përditshëm. Kjo shampo është një formulim ekskluziv që përmban përbërësit më të mirë, veçanërisht proteina të grurit të plotë, ekstrakt aloe dhe panthenol. Pastron dhe kushtëzon flokët, rrënjët e flokëve dhe skalpin e kokës. Ajo stimulon rritjen e flokëve dhe mbron humbjen e flokëve. Mban larg zbokthin.

HORSE TAIL SHAMPOO NGA BIMA BISHTI I KALIT

Stimulon rritjen dhe parandalon renien e flokut.

Shampo bishti Kalit ne Shqiperi Dyqan Taxi

Formula speciale me kete  shampo per floket me ekstrakte te bishtit te kalit parandalon renien e flokeve dhe zbokthin. Eshte bio shampo e pasur me perberes bimore. Nje shampon efektiv nga bishti i kalit, vleresuar gjithmone per efektet pozitive te floket.

Nje shampo kaq e vecante, e shendetshme dhe ideale per te pasur floket ideal dhe te shendetshem ne cdo moment te dites.

Largoni yndyren nga floket tuaj, largoni majat e dyfishta dhe ktheni shkelqimin ne floket tuaj si asnjehere me pare.

BISHTI I KALIT SHAMPO

Shampo me e mire per floket tuaja | Si te rrisim floket shpejt dhe shendetshem

Miremban floket i jep volum dhe shkelqim dhe permireson shendetin e tyre. Kjo shampo eshte ideale per floke te demtuar dhe te lyer. Shampo bimore per Floke me yndyre tashme e kane nje zgjidhje.

Bishti i kalit ndihmon cdo lloj floku duke i bere te shendetshem dhe te shkelqyeshem. Rritja e shpejte e flokeve pasurohet nga aminoacide ne menyre per te transformuar flokun e zakonshem ne floke te shkelqyeshme. 

SHAMPO BISHT KALI PER FLOKE ME YNDYRE

Shpetoni nga yndyra e flokeve dhe kthejini floket tuaja te shendetshme dhe plot volum, me shkelqimin qe ato meritojne. Per te pasur floke të gjatë, të shëndetshëm dhe te bukur deri në fund.

Shampo bisht kali eshte ideale gjithashtu per rritjen e flokeve tuaj. Nje rritje e shpejte dhe ne menyre te shendetshme.

Floket jane nje pjese shume e rendesishme e paraqitjes sone te jashtme dhe si edhe shpesh thone, jane gjysma e bukurise sone. Prandaj edhe kujdesi duhet te jete maksimal per floket tuaj.

Rezultatet do te jene larta dhe te deshiruara.

Shampo me e mire per Floket 

Trajtoni floket me shampon me te mire dhe me te shitur ne treg te momentit. Nje shampo me perberes unik te testuar dhe shume efikas. Ndryshimin e flokeve tuaj do e shihni menjehere pas perdorimit te pare te shampos. Gjithashtu ne do ju rekomandonim qe flokeve tuaja t’i trajtoni me maska sa here te keni mundesi pasi duhet të ushqeni ato per te pasur nje rezultat sa me maksimal në muaj.

Ky rezultat mund të arrihet fare thjesht me shampo Bisht Kali qe ne ju ofrojme. Është e testuar dermatologjikisht, pa asnje efekt anesor. Perfitimet qe kjo shampo ju jep janë të shumta dhe te sigurta.

Perfitimet 

  • -Nxit rritjen e flokeve.
  • Trajtimi me i mire per floket e demtuar , per floke qe nuk rriten dhe per floke qe bien vazhdimisht
  • Fale permbajtjes se kesaj shampoje skalpi do te jete i bute dhe i qete gjithmone.
  • Shampo per floke me yndyre.
  • Floket tuaj do te kene volum.
  • Trajton majat e djegura te dyfishta.
  • Trajton problemet e skalpit.

Përdorimi i rekomanduar:

Aplikoni Shampo nga bisht kali në flokë të lagur, masazhojeni dhe perhapeni butesisht ne floke.
Shpëlajeni tërësisht, përsëriteni nese deshironi aplikimin e saj sa here qe ju laheni pasi nuk ka asnje

Kjo shampo është një formulim ekskluziv që përmban përbërësit më të mirë, veçanërisht të gjitha proteinat e grurit dhe D-panthenol, për të pastruar dhe rigjallëruar flokët, rrënjët e flokëve dhe lëkurën e kokës.

Gjithashtu shampoja stimulon rritjen e flokëve dhe mbron nga rënia e flokëve, mbron nga zbokthi dhe floket tuaj do te mbajne nje arome kaq te kendshme. 

 Nje shampo me perberje te zgjedhur dhe te vecante e cila do i kthej floket tuaj ne gjendjen e tyre me te mire. Butesia dhe aroma qe kjo shampo do i jap flokeve tuaj eshte ajo cfare ju keni kerkuar kaq kohe. Vjen me cmimin me te mire vetem ne Dyqan Taxi. 


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Shampo Bisht Kali Bimore per Floke me Yndyre”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shampo Bimore bishti i Kalit me e mire per floket me yndyre Floke

Shampo Bisht Kali Bimore per Floke me Yndyre

1,200 L1,490 L (-19%)

Shto ne Shporte