Beauty | Produkte te ndryshme perkujdesin personale | Make Up | Dyqan Taxi

 • Aloe Vera Vaj | Vaji Super Nacre | Efektet Pas Depilimit

  01
  • Ndihmon lekuren nga djegia duke dhuruar ndjesine e freskise.
  • Ndihmon sherimin e prerjeve te vogla.
  • Aloe ndihmon per te mbajtur lekuren e bute dhe hidratuar ate.
  • Ndihmon ne tonifikimin e lekures.
  • Eshte nje hidratues shume cilesor dhe efektiv.
  990 L1,200 L
 • Epilator depilator finishing touch online dyqan taxi blerje

  Epilator Finishing Touch | Depilator | Blerje online

  I pershtatshem per fytyren .
  Heq qimen me rrenje .
  I sigurte dhe i shpejte ne perdorim .
  Le lekuren te bute .
  Ideal per te gjitha llojet e lekures .
  I lehte ne perdorim .
  Perfekte kur udhetoni .

   

 • Epilator Flawless Depilator Dyqan Taxi buzekuq per femra

  Epilator Flawless Depilator si Buzekuq per Femra

  E pershtatshme per fytyren .

  Heq qimen me rrenje .

  E sigurte dhe e shpejte ne perdorim .

  E le lekuren te bute .

  Ideale per te gjitha llojet e lekures .

  E lehte ne perdorim .

  Perfekte kur udhetoni .

  1,490 L
 • Aloe Vera Vaj Hemani Dyqan Taxi

  Hemani Aloe Vera – Vaj Kurativ | Hemani – 30 ml

  Perdorimi:

  Nje luge te vogel (çaji) nga vaji i Aloe Veres dy here ne dite, mengjes dhe mbremje pas buke per pese dite rrjesht.
  Per perdorim te jashtem:
  – Per puçrra ne fytyre (akne) perdoret per pese dite ne jave per gjashte jave rresht, duke lyer fytyren me vajin e Aloe Veres dhe duke e mbajtur ne kete gjendje per 15 minuta.

   

 • Krem Kermilli Snail White Mukus Dyqan Taxi kermilli per lekuren

  Krem Kermilli Bio per fytyren dhe lekuren | Snail White

  • Krem kermilli per fytyren dhe lekuren
  • Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
  • Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
  • Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).
  • Mbron lekuren nga rrezet direkte të diellit.
  1,200 L
 • krem per trupin dhe fytyren dyqan taxi online porosi cream snail whiten

  Krem per fytyren dhe trupin nga mukusi Kermillit | Snail Whiten

  Perdorimi : 

  Aplikohet 1 sasi kremi dy here ne dite per rezultate me te kenaqshme. Ne mengjes pas larjes se fytyres dhe ne mbremje para se te shkoni ne shtrat.
  Perhapeni kremin ne fytyre duke masazhuar me levizje te rrumbullaketa deri sa kremi te absorbohet mire nga lekura.
  Rekomandohet larja paraprake me sapun bimor me permbajtje te mukusit te kermillit .
  Shmangni kontaktin me syte.
  Nderprisni perdorimin ne rast se vereni irritime apo skuqje ne lekure .
  Per trupin mund ta perdorni pas dushit , pasi lekura te jete e thate . 

  2,400 L
 • Maske per fytyren dyqan taxi face mask online mukus kermilli

  Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White

  Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
  Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
  Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).

 • Shampo Bisht Kali Bimore per Floke me Yndyre

  • Shampo per floke me ynydre.
  • Ideale per te pasur floke te shkrifet dhe te bute.
  • I jep flokeve shkelqim.
  • Ndihmon per te ushqyer floket.
  1,200 L1,490 L
 • krem me vaj argani argan oil floke kacurrela dyqan taxi blerje online porosi maska per floke

  Vaj Argani per floke Kacurrela | Argan Oil | Cmimi me i mire

  • Benefitet plus nga vaji i arganit
  • Ushqen dhe jep shkelqime flokeve tuaj .
  • Ruan dhe trajton lekuren e kokes.
  • Nje produkt qe nuk duhet te mungoje
  • Definon kacurrelat.
  • Jep volum dhe e ben flokun me te shendritshem.
  • I zbut floket.
  • I ben më elastik.
  1,490 L
 • Vaj Kokosi i Paster nga Sri Lanka | Maska per floket Fytyren

  01
  • Redukton peshen trupore dhe shkrin yndyrat.
  • Permireson metabolizmin.
  • Ndihmon ne rast skalpi te thate.
  • Ndihmon ne kontrollin e zbokthit.
  • Siguron mbrojtje per lekuren nga rrezet e demshme Ultra Violet.
  • Parandalon rudhat dhe probleme te tjera te moshes.
  • Zbut lekuren dhe ndihmon te qetesohen lekurat e thata e delikate.
  990 L1,200 L

Main Menu