Aloe Vera Vaj | Vaji Super Nacre | Efektet Pas Depilimit

990 L1,200 L (-18%)

Ka stok

 • Ndihmon lekuren nga djegia duke dhuruar ndjesine e freskise.
 • Ndihmon sherimin e prerjeve te vogla.
 • Aloe ndihmon per te mbajtur lekuren e bute dhe hidratuar ate.
 • Ndihmon ne tonifikimin e lekures.
 • Eshte nje hidratues shume cilesor dhe efektiv.
KODI: 8024908980051 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

VAJ ALOE VERA | EFEKTET PAS DEPILIMIT

Vaj Aloe Vera Super Nucre per efektet pas depilimit | Aloe Vera per Floket, Fytyren | Shqip

Lëkurë e shëndetshme, e qëndrueshme për një kohë të gjatë. E cila nuk duhet të mbetet më ëndërr. Me Vajin Super Nacre ALOEVERA depilimi i lehtë dhe i shëndetshëm është i mundur. Kështu që gjithmonë ju mund te keni lëkurë të butë, të lëmuar dhe mund të zhyteni në mënyrë të sigurt në aventura emocionuese.

aloe vera shqip efektetVaj Super Nacre funksionon mrekullisht si anti inflamator, analgjezik dhe hidratues.

Ka një qëndrueshmëri kremoze, cilësore dhe pasurohet me përbërës kryesorë aktivë natyralë të shkëlqyeshëm. Kështu qe ky produkt është ideal për zona të ndjeshme të lëkurës si fytyra, sqetullat dhe zona e bikinit etj.

Kujdesuni per lekuren tuaj ne perditshmeri pasi kujdesi duhet të jetë i vazhdueshem per te pasur nje rezultat te mrekullueshem si asnjehere me pare.

Eshtë ideal pa alergene dhe veçanërisht për lëkurën e ndjeshme.

VAJ ME EKSTRAKTIN E ALOE VERA PER FLOKET

Applied topically | Aloe vera gel | Aloe vera juice | Aloe plants

Ultra efektiv per pastrimin e mbetjeve te dyllit pas depilimit, me permbajtje te AloeVera. Pershtatet lehtesisht me lekuren, ofron butesi dhe pasuron ate.

Ul ndjeshem efektet e dhimbshme dhe irritimet e lekures si pasoje e depilemeve te pakujdesshme. Qeteson skuqjet dhe demtimet e lekures.
Kjo bime e pasur me vlera ushyqese ndikon pozitivisht dhe per floket tuaj, fytyren etj.

Deshironi te keni nje lekure te bute dhe te shendetshme?

Vaj pas dylli, i shkëlqyeshëm për të eleminuar mbetjen e dyllit liposolubil. Komponim natyral me një “aromë relaksuese Aloe”. I përshtatet lëkurës një butësi, ushqim dhe pastrim më të lartë.

Antiseptik, lehtësues me efekte zvogëluese mbi skuqjen e mundshme pas heqjes së qimeve. Pa alergjen.aloe vera per fytyren floket

Vaj me ekstrakt te Aloe Veres ideal per t’u perdorur pas depilimit per te pasur nje lekure te bute dhe te shendetshme.

Deshironi te keni nje lekure te bukur dhe te shendetshme?

Ndryshe nga kremrat hidratues të zakonshëm, të blerë në treg, vaj i Aloe Vera kur përdoret si hidratues dhe zbutes nuk lë një shtrese të yndyrshme në lëkurë.

Në fakt, bën pikërisht të kundërtën, vaj zhbllokon poret dhe zbut lëkurën. Mund të përdoret si trajtim pas depilimit ne cdo moment.

Kjo sepse vaji Aloe ndihmon për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe shëron djegiet nga brisku dhe thonjtë & prerjet më të vogla qe ju mund te keni ne lekuren tuaj te cilat ju bezdisin por edhe e bejne lekuren te duket e pashendetshme.

PERFITIMET NGA VAJ I ALOE VERA EFEKTET

Ndihmon gjithashtu në trajtimin e lëkurës së thatë. Ata që vuajnë nga puçrrat ketu eshte menyra per e mire per t’i hequr qafe ato, perhere me Aloe Vera. Ndihmon në pastrimin e butë dhe vetitë e tij antimikrobike trajtojnë puçrrat pa shkaktuar dëmtime të lëkurës. Eshtë një antiseptik që lejon mbrojtje ndaj baktereve.

ALOE VERA PAS DEPILIMIT | Aloe vera shqip

Aloe Vera përmban polisaharide dhe xhebereleinë. Këto ndihmojnë në rritjen e qelizave të reja dhe në të njëjtën kohë, zvogëlojnë inflamacionin dhe skuqjen. Bima e aloe verës dhe gjithashtu punon si një astringent që zvogëlon madhësinë e poreve, duke nxjerrë jashtë sebumin e tepërt, mikrobet dhe papastërtitë.

Tanime është një fakt i njohur që Aloe Vera është shumë e dobishme për djegie, prerje dhe dëmtime të tjera te cilat ju mund t’i keni ne lekuren tuaj dhe ju mundojne vazhdimisht. Kjo sepse Aloe Vera rrit mundesine e shërimit te plagëve, d.m.th., zvogëlon kohën e shërimit.

VAJ IDEAL PER LEKUREN TUAJ

Kjo është e vërtetë sidomos në rastin e djegies së shkallës 1 dhe shkallës 2. Eshtë një trajtim i shkëlqyeshëm i djegies së lëkurës. Ndihmon gjithashtu për të shpejtuar riprodhimin e qelizave të lëkurës sa tetë herë me shpejt se cdo solucion tjeter. Aloe Vera dihet gjithashtu se depërton në epidermë, d.m.th., shtresa e jashtme e lëkurës më shpejt se uji. 

Per nje lekure te shendetshme

VAJ PAS DEPILIMIT ME ALOE VERA PER FYTYREN

Kjo bimë aloe vera është një nga bimet me te mira dhe me efektive te cilen ju mund t’a perdorni ne lekuren tuaj. Gjithashtu Aloe vera plant është i pasur me vitamina dhe veti sheruese që i bejne lekures suaj shume mire.

Perdorimi:

Aplikojme nje sasi te vajit ne zonen e deshiruar dhe masazhojme butesisht me mollezat e gishterinjve deri sa te absorbohet mire nga lekura, duke i dhene keshtu vetes suaj dhe nje masazh te vogel.. E lejojm te qendroje ne qetesi per pak caste dhe largojme mbetjet me ane te nje pambuku te paster. Kjo gje do i jape lekures suaj nje tonifikim dhe nje butesi si asnjehere me pare.

Vaj Pas depilimit me aloe vera super nacre ne dyqan taxi

ALOEVERA EFEKTET ME TE MIRA PER LEKUREN TUAJ

Perfitimi

 • Ndihmon lekuren nga djegia duke dhuruar ndjesine e freskise.
 • Ndihmon sherimin e prerjeve te vogla.
 • Aloe ndihmon per te mbajtur lekuren e bute dhe hidratuar ate.
 • Eshte perdorur per shume probleme me lekuren si per floket, fytyren etj.Vaji i Aloe Vera | shqip gjen perdorime per fytyren, per floket dhe shume perdorime te tjera.
 • Ndihmon ne rigjenerimin e lekures 8 here me shpejt se cdo solucion tjeter.
 • Ndihmon ne tonifikimin e lekures.
 • Eshte nje hidratues shume cilesor dhe efektiv.

Porosi Online brenda 5 Minutash | Dyqan Taxi | Dyqani me i Madh Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Erzen

  Te gatshem te pergjigjen ne c’do kohe. Mbajne pergjegjesi per c’do produkt qe te dergojne.

  • nga dyqantaxi

   Faleminderit!

Main Menu

Vaj Aloe Vera Super Nacre Pas Depilimit Bli online ne Dyqan Taxi Porosit

Aloe Vera Vaj | Vaji Super Nacre | Efektet Pas Depilimit

990 L1,200 L (-18%)

Shto ne Shporte