Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White

390 L

Ka stok

Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).

KODI: maske-per-fytyren-snail-white Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

MASKE ME MUCUS KERMILLI

Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White | Face Mask – Porosi online ne Dyqan Taxi .

Maske per fytyren qe permban mukus kermilli , nje produkt qe ndihmon permiresimin e pamjes se lekures tuaj duke reduktuar linjat e imta dhe duke i dhene lekures nje aparence me te shendoshe dhe me te forte.

Maske per fytyren rigjeneruese me mucus kermylli dyqan taxi

Face mask permban elastine dhe kolagjen natyral, te cilet ndihmojne lekuren te duket me e fresket dhe me e re.
Mukus i kermillit ka fuqi hidratuese dhe ndihmon balancimin e lageshtires se fytyres.
Nje tjeter perfitim eshte rigjenerimi i shtreses siperfaqesore te lekures (epidermes).
Fale pranise se acidit natyral glycolic (rivitalizon lekuren dhe rigjeneron qelizat e demtura).

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Maske Fytyre

Be the first to review “Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske per fytyren dyqan taxi face mask online mukus kermilli

Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White