• Krem Kermilli Snail White Mukus Dyqan Taxi kermilli per lekuren

  Krem Kermilli Bio per fytyren dhe lekuren | Snail White

  • Krem kermilli per fytyren dhe lekuren
  • Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
  • Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
  • Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).
  • Mbron lekuren nga rrezet direkte të diellit.
  1,200 L
 • krem per trupin dhe fytyren dyqan taxi online porosi cream snail whiten

  Krem per fytyren dhe trupin nga mukusi Kermillit | Snail Whiten

  Perdorimi : 

  Aplikohet 1 sasi kremi dy here ne dite per rezultate me te kenaqshme. Ne mengjes pas larjes se fytyres dhe ne mbremje para se te shkoni ne shtrat.
  Perhapeni kremin ne fytyre duke masazhuar me levizje te rrumbullaketa deri sa kremi te absorbohet mire nga lekura.
  Rekomandohet larja paraprake me sapun bimor me permbajtje te mukusit te kermillit .
  Shmangni kontaktin me syte.
  Nderprisni perdorimin ne rast se vereni irritime apo skuqje ne lekure .
  Per trupin mund ta perdorni pas dushit , pasi lekura te jete e thate . 

  2,400 L
 • Maske per fytyren dyqan taxi face mask online mukus kermilli

  Maske per fytyren me mukus kermilli | Snail White

  Redukton shfaqjen e parakohshme te rrudhave (zvogelon shenjat e plakjes).
  Minimizon njollat e erreta ne fytyre dhe normalizon pigmentimin e melanines.
  Zvogelon ashpersinë e fytyres tuaj (zbut lekuren dhe permireson aparencen).

Main Menu