Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria

3,990 L

Ka stok

 • Material 100% Poliester
 • Me 3 Nivele Temperature
 • Me ekran Tregues LED
 • Ka mbrojtje nga mbinxehja
 • Dimensionet | 150 cm * 80 cm
 • Fuqia  60 Watt
 • Tensioni: 220V
 • Frekuence: 50 HZ
KODI: 9003898081206 Kategori: , , ETIKETIMI:

BATANIJE ME KORENT NGROHJE ELEKTRIKE FIRST AUSTRIA PER DYSHEK TEKE

Batanije me Korent teke | Batanija me ngrohje Elektrike | Ngrohese Dyshek Per Krevatin | HOT WINTER |

Jo vetem batanije por dhe nje ngrohese e cila qeteson muskujt e lodhur dhe te tendosur vetem per pak minuta.
Pajisur me nje buton kontrolli me 3 nivele nxehtesie.
Ngrohje shpejt portative, te cilen mund ta merrni me vete kudo qe te shkoni.
Paloset ne nje madhesi te vogel te pershtatshme per te mos zene shume vend ne valixhen tuaj.
Material shume i bute, i ngrohte dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo  moment qe te deshironi.

Zgjidhja ideale per t’u ngrohur gjate dimrit eshte Batanije Ngrohese First

Batanije me korent Dyqan Taxi bli online

Batanije elektrike teke per ngrohje te shpejte ne netet e ftohta te dimrit.

Dizajnuar nga nje material shume i kendshem, shume i ngrohte, shume i bute dhe shume praktik.
Ndjesia e ngrohte qe ofron kjo Batanije Elektrike do ti beje keto Krishtlindje Magjike.
Ju dhe familja juaj do të shijoni dite te qeta dhe relaksuese me kete ngrohese elektrike.
Shijoni fundjavat e gjata në një krevat të ngrohtë para se të lodheni me rroba te tjera shtese dhe te cilat ju pengojne levizjen lirshem.

Krijoni nje dyshek me korent duke perdorur batanijen elektrike 

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE | NUK KA ME GJUM TE PAREHATSHEM

Nuk ka asgje me te bezdisshme sesa kembet e ftohta ne netet e dimrit. Keto probleme ndikojne ne gjumin tuaj duke mos lejuar ta shijoni ate tamam.   | DYSHEK ME KORENT |
Ne kemi zgjidhjen perfekte per kete problem.

BATANIJE ME RRYME ELEKTRIKE

Batanije me korent teper praktike, por mbi te gjitha eshte shume e ngrohte. Kjo batanije qe funksionon me rryme elektrike ju mundeson qe kembet dhe cdo pjese e trupit do jete ne temperaturen e duhur per tju ofruar qarkullimin e mirë të gjakut dhe një gjumë më të rehatshëm se me pare.
Kjo nuk eshte nje batanije apo dyshek i lire të cilët skanë as butesine dhe as garancine ose duke i perdorur fillojne dhe konsumohen shume shpejt. Cilesia e larte nga First Austria do ju impresonoje gjithmone te kjo batanije me korent per dyshek.

Kjo batanije teke do te ktheje dyshekun tuaj normal ne nje dyshek me korent. Nuk keni pse te perdorni nga 2-3 batanije gjate neteve te ftohta.

LAHET LEHTE ME DORE NE 40’C | NGROHJE ME KORENT

Nje nga opsionet e batanijes me korent nga First Austria eshte dhe larja. Kjo batanije mund te lahet kollaj sa here te deshironi ne 40 grade celsius dhe nuk do te kete problem me funksionimin e saj. Pas larjes lereni batanijen te thahet plotesishte dhe jeni gati per ta perdorur si gjithmone. Materiali eshte 100% poliester dhe kjo i jep nje butesi qe nuk e ka asnje batanije tjeter.

GRADONI TEMPERATUREN E DESHIRUAR | BATANIJE ME KORENT PERDORIMI

Temperatura mund te gradohet me kontrollerin e perfshire ne paketim. Vendoseni batanijen ne prize dhe rregulloni temperaturen sipas deshire. Netet e ftohta do te jene nje enderr nga e kaluara !
Batanija ka edhe sistem mbrojtje nga mbinxehja. Sapo kontrolleri te ndieje qe batanija eshte me e nxehte sesa duhet automatikisht do te ndaloje rrymen. Batanije me korent doppio.

Nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj

BATANIJE ME KORENT FIRST AUSTRIA

batanije me korent ngrohje elektrike ngrohese per krevatin first austria

Gjum i rehatshem mbi Batanije me Korent First Austria

Shume e kendshme dhe komforte | Jorgan me korent

Nuk mund ta kufizosh perdorimin e saj vetem ne dhomat e gjumit. Kjo ngrohese elektrike mund te perdoret shume mire edhe ne sallonin tuaj kur jeni duke pare nje film, lexuar nje liber apo duke shijuar nje filxhan caj te ngrohte.

BATANIJE ELEKTRIKE TEKE

Pse duhet te zgjidhni kete batanije me ngrohje elektrike?

 • Ideale per tu perdorur cdo dite | Batanie me korent
 • Material shume i bute.
 • Me 3 nivele nxehtesie.
 • Ngrohet shpejt.
 • Mbrojtje nga mbinxehja.
 • Mbrojtje nga qarku i shkurter.
 • Batanije dimerore me cope te bute.

BATANIJE ELEKTRIKE FA 8120 | DYSHEK ME NGROHJE 

Batanija për ngrohje elektrike e cila vendoset mbi dyshek per krevat tek, me tre temperatura të rregullueshme dhe ngrohje të shpejtë. Ajo nxehet shume shpejt, dhe ka mbrojtje nga mbinxehja.

Kablli eshte i cmontueshem dhe batanija mund te lahet me dore ne uje te ngrohte deri ne 40 grade Celsius. Kordoni eshte i gjate 2.6 metra dhe lehtesisht mund ta montoni ne prizen me te afert ne dhomen tuaj. Kjo batanije elektrike teke eshte e pershtatshme per te gjitha moshat. Ju do te beni nje gjume te rehatshem dhe komod gjate gjithe nates.

BATANIJE ME KORENT CMIMI ME I MIRE ONLINE | Batanije ngrohese

Kjo eshte nje zgjidhje jo shume e shtrenjte dhe shume efektive per netet e ftohta te Dimrit. Me kete batanije me ngrohje elektrike nuk eshte e nevojshme te perdorni jorgane te renda apo shume batanije. Ngrohje e shpejte ne cast.

Mund ta perdorni edhe per te pastruar apo vrare mikroorganizmat qe ndodhen ne dhomat e gjumit dhe te cilat shkaktojne ne shume raste alergji. Ngrohni batanijen dhe nxehtesia e saj do te kryej nje pastrim te menjehershem duke ju ofruar nje krevat te paster gati per nje gjume te qete.

SHOP ONLINE TOP SALE PRODUCTS ONLY AT DYQAN TAXI

 Batanije Elektrike | Ngrohese elektrike per krevatin

Te mirat e batanijes elektrike ne krahasim me ato tradicionale jane te medha , sidomos ne zonat ku ben shume ftohte.

Nje batanije kaq cilesore dhe kaq e domosdoshme per ju dhe gjithe familjen tuaj. Kalojini ditet e ftohta te dimrit te sigurt dhe te rehatshme, vetem me batanijen me cilesore.

Ideale per dhurata per prinderit tuaj duke i falur atyre komoditet dhe ngrohtesi.

Batanija harxhon shume pak korent dhe do ju kursej para.

BATANIJE ME KORENT DHE NGROHJE ELEKTRIKE PER KREVATINbatanije me korent teke ngrohese 

Specifikat e batanijes elektrike | Batanie elektrike 

Mund të ngrini më shumë nivelin e temperatures duke perdorur butonin e integruar

DYSHEK ME KORENT | BATANIJA ELEKTRIKE NGA FIRST | BATANIJE ME RRYM

Shiko dhe BATANIJE ME NGROHJE DOPIO per nje dimer te ngrohte !! Batanije me korent dopio

Ideale per t’u vendosur ne krevatin e gjumit, ne sallon ne divanin tuaj te preferuar. Qendroni ngrohte nderkohe qe lexoni nje liber apo edhe duke pare filmin apo serialin tuaj te preferuar.

PER TE PARE MANUALIN E PERDORIMIT MUND TE KLIKONI KETU

Porosit tani Batanije me Korent First Austria, per nje dimer te nxehte | Dyqan Taxi Online Shop Albania |
Per me teper informacion ju lutem te KONTAKTONI ne numer: 0682141111

Pasi te provoni kete batanije me ngrohje elektrike me korent nuk do te deshironi te ktheheni me te mbulesa juaj e meparshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ersida Bami

  Kete vit me duhet dopjo se sjam me single 😂😂

Main Menu

batanije me korent ngrohese elektrike first austria 8120 albania shop shopping online topshop

Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria