Dyshek me Ajer Intex Tek | Dysheku me fryrje Ajri

2,190 L2,490 L (-12%)

Ka stok

 • Teper komfort dhe mbi te gjitha praktik
 • Nuk ju merr aspak vend ne valixhen tuaj te pushimeve
 • Ju do te ngeleni shume te kenaqur
 • Dyshek i shkelqyer dhe shume funksional
 • Per udhetime apo kamping
 • Pushime ne bregdet ose Mal
 • Nje zgjidhje perfekte.
KODI: dyshek-me-ajer-intex Kategori: , , , ETIKETIMI:

DYSHEK ME AJER INTEX TEK

Dyshek me Ajer Intex Tek | Dysheku me fryrje Ajri ne Shitje online | Dyqan Taxi

Jeni bere gati per aventurat verore qe sjell kjo vere ?
Deshironi qe rehatia mos tju mungoje ?
Intex ne versionin tek per te shijuar hapesire te mjaftueshme vetem.
Eshte nje mundesi e shkelqyeshme per shtepine kur keni miq ose kur jeni duke bere kamping.

AIR BEDS UNIVERSAL INTEX

dyshek me ajer tek dopio dyqan taxiDyshek plazhi intex duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi.
Ju mund ta fryni dhe ta shfryni lehtesisht per nje kohe te shkurter.
Mund te paloset në një madhesi te vogel dhe teper i lehte per tu transportuar.
Perbehet nga material i forte i gomuar i cili ofron rehati.
Material cilesor PVC gjendet ne perberjen e tij | Intex Dyshek me Ajer ne shitje

NUK LEJON UJIN TE DEPERTOJE

Intex eshte i pershtatshem per ne plazh.
Ne pjesen e siperme eshte shume i bute me material kadife qe pengon rreshqitjen .
Mund te pastrohet lehtetesish, me nje pecete te lagur ose mund ta lani me uje dhe me pas e vendosni te thahet.

DYSHEKU INTEX PER NE SHTEPI APO NE PLAZH

dyshek jastek me ajer intex dyqan taxi

 1. Teper komfort dhe mbi te gjitha praktik | Dyshek qe fryhet me Ajer.
 2. Nuk ju merr aspak vend ne valixhen tuaj te pushimeve.
 3. Ju do te ngeleni shume te kenaqur .
 4. Dyshek te lire te shkelqyer dhe shume funksional per udhetime apo kamping.
 5. I rehatshem dhe komod, kudo qe te jete ne ambiente te jashtme apo te brendshme, dyshek kampingu .
 6. Siperfaqja e rehatshme dhe forma e forte siguron nje mbeshtetje per nje gjume te mire dhe gjate nates.
 7. Mund ta lini ne vend gjate gjithe kohes.
 8. Ju dhe mysafiret tuaj do te merrni nje gjume te kendshem relaksues.

DYSHEK TEK SI KREVAT PORTATIV.

Sa here keni miq qe do kalojne mbremjen tek ne, dhe nuk kemi krevate mjaftueshem?!

Air bed Intex, Dyshek dopio me ajer, ose tek, mjafton nje pompe dhe per 2 minuta ju do te keni nje shtrat ekstra per te ftuarit tuaj kurdo here.

Me mbarimin e festes, e shfryjme dhe e magazinojme pa zene vend ne depo, per ta perodorur serish ne shtepi ose pushime.

DYSHEK ME AJER TEK

Nje dyshek uji shume i pelqyer nga te gjithe perdoruesit. Mund ta merni me vete ne kamping ne det apo ne shtepine tuaj te veres apo te dimrit.

Paloset kollaj dhe transportohet pa asnje problem duke ju dhene nje qendrim te rehatshem kudo qe te ndodheni. Ne udhetim apo ne plazh ju do te ndiheni si ne shtepine tuaj. Dyshekun me ajer Intex e gjeni ne Dyqan Taxi ne cmimin me te mire ne treg.

Dyshek me ajer Intex Dyqan Taxi

Valvola dy-në-një siguron që shtrati te shfryhet dhe te fryhet lehtesisht, mjafton te ushtroni pak presion mbi të

Dyshek ne shitje online | Dyshek Ajri

Praktik i cili mund te transportohet lehetesisht kudo nga njera dhome ne tjetren. Dyshek me ajer per plazh.

Perfekt per pushime  | I Persosur Per Miqte Kampe e Perdorime te tjera

Material cilesor i qendrueshem, I papershkueshem nga uji dhe nuk lejon ujin te depertoj ne brendesi te tij.
Material jo toksik për një gjumë tepër të rehatshëm ne cdo kohe.
I lehte per tu perdorur dhe ruajtur kudo pas perdorimit. Dyshek me ajer cmimi i pranueshem per cdo buxhet.
Dyshek shume praktik, mund te transportohet lehtesisht apo ta merrni pa problem neper kampingjet qe organizoni

Rreth AIR BEDS INTEX | DYQAN TAXI

Me veshje mate si ne kadife ne siperfaqe, ky shtrat ajri jep një ndjenje më luksoze gjumi dhe ndihmon që shtrati të mos rrëshqasë.

Flokët dhe pushrat qe mund te bien pastrohen lehtësisht. Dhe ka material të papërshkueshme nga uji për t’u përdorur në kampe dhe natyre. Valvula e fryrjes eshte e fshehur siguron një sipërfaqe uniforme të gjumit dhe nuk pengon.

Krijuar me pjeseza me te ngritura per te qene me komode dhe vinil të rëndë që është i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur.

Madhësia e pershtatshme e dyshekut shkon mire dhe me çarçafët qe jane si kellef.

SPECIFIKA:

Trashësia e dyshekut (22cm) për një komoditet shtesë të butë.

Paloset në mënyrë kompakte për ruajtje ose udhëtime.

Ju lutem vini re se pompa e ajrit nuk është përfshirë e paketim.

INTEX me cilësi të shkëlqyera dhe produkte të besueshme inflatable, një pamje dhe dizajn të ri, dhe nje çmim te arsyeshëm për të bërë punë shërbimi, pushime etj.

Në pjesën e sipërme është shume i butë dhe do të pengojë rrëshqitjen.

Dyshek Intex qe mund ta perdorni edhe per ne det.

DIMENSIONET – 191 x 76 x 22 cm


Porosi online vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online |
Per Porosi ne Telefon Ju lutem te telefononi ne nr tel 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Përmasa 191 × 76 × 22 cm
Lloji

Dyshek me ajer

Masa

S, M

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Miranda nasufi

  Mua me pelqen ,Jan prakrike ne cdo vend ☺️

Main Menu

dyshek me ajer intex jumbo dyqan taxi online blerje

Dyshek me Ajer Intex Tek | Dysheku me fryrje Ajri

2,190 L2,490 L (-12%)

Shto ne Shporte