Batanije elektrike me pult per ngrohje | Electric Blanket

1,790 L

Ka stok

Do t’iu ofroje ndjesine e relaksit fale nxehtesise qe ofron ne cdo moment qe ju do te deshironi ta perdorni. Nxehtesi e vazhdueshme e cila pershtatet sipas nevojave tuaja.

150×70

BATANIJE | ELECTRIC BLANKET

Batanije elektrike me Pult per ngrohje | Electric Blanket

Batanija elektrike e butë dhe e ngrohtë per ditet e acarta te dimrit. Me fikje automatike, dhe me mbrojte nga mbinxehja.

Batanija eshte shume e bute dhe e lehte, njekohsisht do t’iu ofroje rehati dhe ngrohtësi maksimale. Te dhuron ndjesine sikur nuk je mbuluar me asgje dhe mund te levizesh lirshem. Personat me lekure te ndjeshme tani do te jene plotesisht te sigurte pasi kjo batanije eshte e kendshme per lekuren.

Eshte projektuar ne menyre te tille qe materiali i saj te shperndaje nxehtesine ne te gjithe siperfaqen nga koka te kembet. Kjo batanije ka dhe mbrojtje nga temperaturat e larta per sigurine tuaj.

Batanije elektrike me Pult per ngrohje | Electric Blanket

Do t’iu ofroje ndjesine e relaksit fale nxehtesise qe ofron ne cdo moment qe ju do te deshironi ta perdorni. Nxehtesi e vazhdueshme e cila pershtatet sipas nevojave tuaja. Eshte mjaft praktike dhe ju mund ta perdorni kur shtriheni ne krevat, kur jeni duke pare televizor ne kuzhine, apo kur jeni duke lexuar librin tuaj te preferuar ne nje kolltuk.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Batanije elektrike me pult per ngrohje | Electric Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije elektrike

Batanije elektrike me pult per ngrohje | Electric Blanket