Tenxhere multicooker DSP KB 5001 me presion

7,490 L

Ka stok

  • Tenxhere elektrike per familje te medha
  • Mund te gatuani ushqime qe jane te veshtira te zihen ne tenxhere normale
  • Me nje kapacitet 5L dhe fuqi 900W, tensioni 240V
  • Nga jashte kjo tenxhere perbehet nga celiku dhe inoksi
  • Me nje thellesi 1.8 mm e dyfishte ne brendesi te saj
KODI: DSP KB 5001 Kategori: , , ,

TENXHERE DSP KB 5001

Tenxhere DSP KB 5001 me presion do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm.

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION

Me sistem sigurie të integruar dhe me programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim

Tenxhere elektrike funksionale per gatime te shijshme dhe te shpejta

Ky eshte produkt gatimi ku mund te bejme ushqime te ndryshme

Paijsja ka nje kapacitet 5L dhe fuqi 900W, tensioni 240V

Materiali i ndertuar nga jashte preji celiku dhe inoksi

Ne brendesi ka nje thellesi 1.8 mm e dyfishte

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere multicooker DSP KB 5001 me presion”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere multicooker DSP KB 5001 me presion dyqan taxi

Tenxhere multicooker DSP KB 5001 me presion