Multicooker French Chef Pro | Tenxhere me 18 funksione

6,490 L

Ka stok

 • Gatuani supe, pule, patate etj.
 • Ushqim i shendetshem.
 • Nuk do te mundoheni apo lodheni.
 • Vjen me kohemates.
 • Fikje automatike.
KODI: french-chef-pro Kategori: , ,

MULTICOOKER FRENCH PRO ME 18 FUNKSIONE

Multicooker French Chef PRO ME 18 funksione gatimi te ndryshme. Te gjitha keto 18 funksione ne nje pajisje te vetme si French Chef Pro. Me material cilesor dhe rezistent dhe nje dizajn te thjeshte ne perdorim. Gatuani shendetshem dhe ushqime te shijshme per familjen tuaj.

TENXHERE ME 18 FUNKSIONE FRENCH CHEF PRO 

Multicookeri do te arrije te gatuaj cdo gje qe ju deshironi ne kohe rekord duke mos ju munduar aspak. Gjithashtu multicookeri do e gatuaj ushqimin tuaj ne menyre me te mire dhe te shendetshme, ku gjithashtu do e mbroje ushqimin tuaj edhe nga djegia. Nje tjeter vecori e kesaj tenxhere eshte se ajo nuk do i lejoje aromat e ushqimeve te perhapen si edhe avullin.

Vjen me nje kapacitet prej 6 litrash, i cili eshte perfekt per gatimin e ushqimit te nje familjeje normale. Me programues te kohes se gatimit i cili arrin deri ne 24 ore.Nuk do te kere nevoje te shqetesoheni pas procesit te gatimit pasi tenxhere do te fiket automatikisht.  

SPECIFIKAT:
 • Vjen me 18 funksione gatimi.
 • Gatuan ne kohe rekord per familjen tuaj.
 • Gatime te shendetshme.
 • Nuk e lejon avullin dhe aromat te perhapen.
 • Nuk e lejon ushqimin te digjet.
 • Me programues te kohes.
 • Tenxherja fiket automatikisht pas gatimit.
 • Kapacitet prej 6 litrash.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Multicooker French Chef Pro | Tenxhere me 18 funksione”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multicooker french chef pro tenxhere me 18 funksione bli online dyqan taxi

Multicooker French Chef Pro | Tenxhere me 18 funksione