Zanetti Pro – Tenxhere presioni Multicooker

8,990 L

Ka stok

  • Tenxhere multicooker Zanneti Pro.
  • E pajisur me sistem mbrojtes.
  • Zevendesoni shume paisje gatimi me 1 te vetem.
  • Zhvendoset shume lehte neper kuzhine.
  • Me shume programe gatimi.
KODI: tenxhere-zanetti-pro Kategori: ,

TENXHERJA ZANETTI PRO

Me tenxheren Zanetti Pro ju do te provoni një mënyrë më të shpejtë, më të mirë dhe më të shëndetshme gatimi. Tenxherja me presion Zanetti Pro gatuan me avull dhe ne temperatura te larta si pasoje ajo e pergatit ushqimin shume shpejt por duke i ruajtur atij te gjithe vlerat ushqyese. Nuk do t’ju duhet me uje me bollek per te bere ushqimet tuaja dhe tashme me kete tenxhere do te keni mundesini te provoni shijen e vertet te gatimeve tuaja. Pajisje e nevojshme per te gjitha kuzhinat.

TENXHERE MULTICOOKER ZANETTI PRO ME PRESION

Kjo tenxhere disponon butona që funksionojnë vetëm me një prekje të thjeshtë.

Ajo perbehet 100 % prej inoksi ushqimor. C’ka do te thote qe esht teper e qëndrueshme dhe nuk shtypet ose gërvishet lehtë si tenxheret e zakonshme. Rezistence te larte ndaj korrozionit dhe nuk demtohet nga acidet ushqimore.

Ajo cfare eshte me e rendesishme eshte se ju do te prvoni vetem shijen e produkteve ushqimore qe keni gatuar edhe jo shijen metalike qe lene pas tenxheret e tjera te zakonshme.

Fundi i tenxheres përmban kapsulë alumini, qe e ben te coje  përçueshmëri termike të lartë dhe uniforme. Ajo siguron shperndarje te barabarte ne te gjithe tenxheren.

Nuk do te vuani me nga ngjitja e ushqimeve neper tenxhere sepse ajo eshte antingjitese, gje e cila lehteson edhe punen tuaj gjate pastrimit. Ju mund ta lani lehtesisht me uje te bollshem ose ne lavastovilje.

SPECIFIKATtenxhere multicooker zanetti bli online dyqan taxi

Tenxhere me presion.

Fuqia 1000Watt.

Kapaciteti 6 Litra.

Ene e brendshme prej celik- inoksi ushqimor.

Zevendeson shume pajisje gatimi.

Me pogram te kontrollueshem.


Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi | Aty ku cilesia justifikon cmimin

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Zanetti Pro – Tenxhere presioni Multicooker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere zanetti multifunksionale bli online dyqan taxi

Zanetti Pro - Tenxhere presioni Multicooker