3 tava me veshje guri | Set Montecasa

4,490 L5,490 L (-18%)

Ka stok

 • Set tavash me veshje guri.
 • Material cilesor prej aluminit dhe granitit.
 • Perdoren per te bere gatime ne furre.
 • Lahen ne lavastovilje.
KODI: 3-tava-me-veshje-guri Kategori: ,

3 TAVA ME VESHJE GURI SET MONTECASA

Set me 3 tava prej veshje guri Montecasa. Tavat kane nje perberje teper cilesore dhe nje material teper rezistent. Ato perbehen nga meteriali Alumin/ Granit i cili nuk ngjit dhe nuk ja u demton ushqimin.

SET TAVASH ME VESHJE GURI

Tavat perdoren per te gatuar ushqimet tuaja te preferuara familjes ne furre. Ato i ruajne ne maksimum vlerat ushqyese te ushqimeve tuaja. Madje gatimet tuaja as nuk do te ngjisin ne tave pasi materiali cilesor i veshjes se tyre nuk do t’a lejoje kete.
Tavat vijne me permasat 30 cm, 34 cm dhe 38 cm. Do ju rekomandonim qe te lahen ne lavastovilje ose me shume kujdes nga ju pasi nuk duhet te gervishten.
Specifikat:set tenxheresh prej guri montecasa bli online ne dyqan taxi
 • Set tavash me veshje guri.
 • Material cilesor prej aluminit dhe granitit.
 • Perdoren per te bere gatime ne furre.
 • Set tavash me veshje guri.
 • Material cilesor prej aluminit dhe granitit.
 • Perdoren per te bere gatime ne furre.
 • Lahen ne lavastovilje.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Be the first to review “3 tava me veshje guri | Set Montecasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxheresh prej guri montecasa bli online ne dyqan taxi

3 tava me veshje guri | Set Montecasa

4,490 L5,490 L (-18%)

Shto ne Shporte