Uakeen | Set tenxhereje me veshje graniti 6 cope

7,490 L8,490 L (-12%)

Ka stok

 • Me veshje graniti
 • Jane kunder ngjitjes
 • Ruajne te gjitha vlerat ushqyese
 • Miqesore dhe te pershtashme me  cdo lloj sobe
 • Sygjerohet te perdorni luge silikoni kur te gatuani
 • Pastrohen shume lehte

 

KODI: L-01919 Kategori: , , ,

SET TENXHERJE ME VESHJE GRANITI | UAKEEN | DYQAN TAXI

Seti i tenxhereve me veshje graniti nga firma Uakeen duhet te jene patjeter ne kuzhinen tuaj.
Keto tenxhere kane veti  jo-ngjitese ndaj cdo lloj ushqimi qe mund te gatuahet ne to duke i lejuar te ruajne te gjitha vlerat ushqyese te tyre. Te pershtashme per te mbajtur ushqim per shume persona fale diametrit te tyre.

TENXHERE UAKEEN

Ky set i ben ushqimet te gatuhen shume te shendetshme duke mos lene shume yndyrne ne te. Seti Uakeen eshte miqesor ndaj cdo lloj sobe duke qene u pershtatur me te gjithe llojet e tyre apo nxehtesine qe ato mund te clirojne.

Sygjerohet qe kur te gatuani te perdorni luge silikoni apo druri ne menyre qe mos te demtoni tenxheret, pasi luget metalike mund ta bejne kete. Fale veshjes prej graniti ato jane shume te lehta per t’u pastruar pasi ushqimi ne to te jete ftohur.

KOMPLET TENXHERJE – 6 COPE

 • Me veshje graniti     Set tenxhereje me veshje graniti Uakeen
 • Jane kunder ngjitjes
 • Ruajne te gjitha vlerat ushqyese
 • Miqesore dhe te pershtashme me  cdo lloj sobe
 • Sygjerohet te perdorni luge silikoni kur te gatuani
 • Pastrohen shume lehteTenxhere Uakeen super cilesore

Bli online Dyqani Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Uakeen | Set tenxhereje me veshje graniti 6 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

uakeen set tenxhere me veshje graniti ne shitje online per kuzhinen

Uakeen | Set tenxhereje me veshje graniti 6 cope

7,490 L8,490 L (-12%)

Shto ne Shporte