Set tenxheresh prej celiku | HOFFNER ELEGANCE

6,900 L

Ka stok

 • Prej materiali te celikut-inoks i cilesise se larte
 • Percjellese mjaft te mira te nxehtesise
 • Te pershtashme per cdo lloj sobe
 • Tenxheret jane super rezistente ndaj ngjitjes
 • Nuk e perfshijne yndyrnen ose uji e tepert
 • Mjaft praktike dhe shume terheqese si dizajn
 • Sygjerohet te pastrohen pasi te jete ftohur ushqimi

 

KODI: L-01913 Kategori: , , ,

Set tenxheresh prej celiku | HOFFNER ELEGANCE

Tenxhere celiku Hoffer Elegance – High German Quality

Set tenxheresh te perbera nga materiali i celikut-inoks i cilesise se larte. Seti eshte i perbere nga tenxhere te madhesive te ndryshme per t’u pershtatur me cdo lloj gatimi. Ky set eshte percjelles mjaft i mire i nxehtesise c’ka do te thote qe gatimi realizohet shume shpejt dhe keto tenxhere jane shume rezistente ndaj nxehtesive. Per kete arsye ato jane te pershtashme per cdo lloj sobe pavarsishte menyres se si ato funksionojne.

 

Tenxhere Hoffner Elegance me kualitet te larte

Tenxheret jane super rezistente ndaj ngjitjes edhe gervishtjeve duke premtuar qe do te jene per nje kohe shume te gjate ne kuzhinen tuaj. Secila prej tenxhereve ka nje kapak prej qelqi i cili ben te mundur mos humbjen e avullit dhe temperaturen e duhur qe i duhet gatimit.

Tenxheret prej celiku ndihmojne ne nje gatim te shendetshem te ushqimit duke mos e perfshire yndyrnen ose uji e tepert. Ato jane praktike dhe shume terheqese. Per sa i perket pastrimit ju nuk do te mundoheni aspak, pasi jane shume te thjeshta per t’u pastruar.

Mundohuni qe t’i pastroni pasi te jene ftohur ushqimet qe kane ngel ne to.

Seti i tenxhereve ne shitje online | Dyqan Taxi

 • Seti eshte i perbere nga tenxhere te madhesive te ndryshmeset-tenxheresh-hoffner-elegance
 • Prej materiali te celikut-inoks i cilesise se larte
 • Percjellese mjaft te mira te nxehtesise
 • Te pershtashme per cdo lloj sobe
 • Tenxheret jane super rezistente ndaj ngjitjes
 • Nuk e perfshijne yndyrnen ose uji e tepert
 • Mjaft praktike dhe shume terheqese si dizajn
 • Sygjerohet te pastrohen pasi te jete ftohur ushqimi

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

Detaje Produkti

Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set tenxheresh prej celiku | HOFFNER ELEGANCE”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set tenxheresh prej celiku | HOFFNER ELEGANCE