Set kuzhine me tenxhere Hoffavorer | 12 Cope

9,500 L

Ka stok

Seti i eneve te kuzhines Hoffavorer, shume funksional dhe i domosdoshem ne cdo kuzhine.

Pregatisni vakte te shijshme per veten dhe familjen tuaj si nje shef kuzhine i vertete.

Mund te perdoren dhe ne furre.

KODI: set-kuzhine-hoffavorer-hf-2610 Kategori: ,

Set kuzhine  Hoffavorer | 12 Cope HF 2610

Set kuzhine me tenxhere Hoffavorer | 12 Cope

Seti i eneve te kuzhines Hoffavorer, shume funksional dhe i domosdoshem ne cdo kuzhine.

Pregatisni vakte te shijshme per veten dhe familjen tuaj si nje shef kuzhine i vertete.

Mund te perdoren dhe ne furre.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set kuzhine me tenxhere Hoffavorer | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set kuzhine me tenxhere Hoffavorer | 12 Cope

Set kuzhine me tenxhere Hoffavorer | 12 Cope