Set tenxhere me lule – Reoona Enamel Cookware Set

2,890 L

Ka stok

 • 5 Tenxhere me diameter:
 • 16 cm
 • 18 cm
 • 20 cm
 • 22 cm
 • 24 cm

 

KODI: set tenxhere me lule-reoona Kategori: ,

SET TENXHERE ME LULE – REOONA

Set tenxhere me lule – Reoona Enamel Cookware Set

 • Dizanj dekorativ me lule
 • Material jo-ngjites dhe jo toksik
 • Pastrim i lehte dhe komod
 • Secila tenxhere eshte e pajisur me kapak praktik prej qelqi
 • Gatimi ne keto tenxhere ruan shijen origjinale te ushqimit dhe vlerat ushqyese
 • Perdoren per gatim ne te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, qeramike dhe me induksion
 • Rezistente ndaj gervishjeve dhe konsumit
 • Seti perfshin:
 • 1 tenxhere me madhesi :16 cm x 7.5 cm – 1.3 L + kapakun e qelqit
 • 1 tenxhere me madhesi: 18 cm x 8.5 cm – 1.8 L + kapakun e qelqit
 • 1 tenxhere me madhesi: 20 cm x 10 cm + kapak qelqi
 • 1 tenxhere me madhesi: 22 cm x 11 cm + kapak qelqi
 • 1 tenxhere me madhesi: 24 x 11.5 cm – 4,4 L + kapak qelqi

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set tenxhere me lule – Reoona Enamel Cookware Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere me lule set

Set tenxhere me lule - Reoona Enamel Cookware Set