Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set

8,900 L

Ka stok

Kualitet i larte.
Shperndarje termike e njetrajteshme.
Material jo ngjites dhe rezistent ndaj gervishtjeve.
Set i pershtatshem per t’u perdorur ne te gjitha burimet e gatimit.
KODI: cooking-set-hoffner-set-me-tenxhere Kategori: ,

Set kuzhine me tenxhere Hoffner | Cooking Set

Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set

Kualitet i larte.
Shperndarje termike e njetrajteshme.
Material jo ngjites dhe rezistent ndaj gervishtjeve.
Set i pershtatshem per t’u perdorur ne te gjitha burimet e gatimit.
Gatuani shendetshem.
Praktike ne perdorim dhe te lehta per t’u pastruar.


Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Set Kuzhine

Be the first to review “Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set

Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set