Mini GPS A8 per makinen tuaj | Bli Online

1,990 L

Ka stok

 • Material prej plastike cilesore
 • Suporton rrjetin 2G Gprs
 • Me bateri te rikarikueshme e cila zgjat deri ne 30 ore
 • Kapaciteti: 500mA.
KODI: 6955465545853 Kategori: ,

MINI GPS A8

MINI GPS A8 per makine eshte me nje dizajn mjaft praktik dhe te lehte ne perdorim. Ky produkt eshte projektuar per cdo lloji automjeti, per te gjurmuar vendodhjen e tyre ku do jane te destinuar te shkojne. Mund ta lidhni shume lehtesisht me telfonin tuaj dhe te monitoroni gjithcka ne cdo momente qe deshironi.
Mund ta perdori edhe ne raste kur mund t’ju vjedhin makinen tuaj ne kete menyre ju do ta gjeni shume lehte vendodhjen e makines suaj.
SI PUNON MINI GPS?

Menyra sesi punon ky gjurmues eshte shume e thjeshte dhe praktike. Operacioni juaj i mbikeqyrjes do te zhvillohet ne hapa te thjeshta: Duhet te vendosni nje karte SIM te telefoni celular ne pajisjen ( kartë Sim me oferte , Vodafone , Telekom, Albtelecom, etj). Dhe me pas mund ta gjurmoni ne hartë (me hartat Google Maps) në kohë reale përmes internetit.

Ju mund ta  vendosni Mini GPS A8 ne nje vend ku nuk mund te shihet dhe ne kete menyre ju jeni perhere ne djeni te vendndodhjes se makines suaj..

SPECIFIKATgps mini a8 bli online ne dyqan taxi

 • Lloji: Gjurmues anti-vjedhje LBS
 • Material: Plastik
 • Ngjyra : E zeze
 • Tensioni: 5V
 • Frekuenca e GMS: 900MHz / 1800MHz ose 850MHz / 1900MHz
 • Bateria: 3.7V 500mAh Bateria Li-jon
 • Madhesia: Rreth 3.2×4.3×1.4cm
 • Pesha neto: 30 gr
 • Dimensione: 43.2 x 32 x 13.6 mm

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mini GPS A8 per makinen tuaj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini GPS A8 per makinen tuaj bli Online dyqan taxi

Mini GPS A8 per makinen tuaj | Bli Online