Tenxhere e thelle gatimi kunder ngjitjes 24 cm Uakeen

3,600 L

Ka stok

  • Tenxhere gatimi  Uakeen
  • Me diameter 24 cm
  • Veshje te brendshme jo ngjitese
  • Gatuani me me pak yndyre
KODI: 2020050413528 Kategori: , , ,

TENXHERE E THELLE GATIMI UAKEEN

Tenxhere e thelle e cila mundeson gatim te shendetshem dhe te bollshem per te gjithe familjen.

Dizajn elegant dhe material teper rezistent. Materiali i granitit do te perhape nxehtesine ne menyre te njetrajtshme duke gatuar ushqimin plotesisht.

Gatuani me pak yndyre, ne menyren me te shendetshme me te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te ushqimeve.

Tenxhere rezistente gatimi e thelle

Fale veshjes se saj jo ngjitese, ka veti te shkelqyera per te gatuar cdo lloj ushqimi pa i ngjitur ato dhe duke ruajtur vlerat ushqyese.

Kapaku me xham te temperuar nuk e lejon avullin dhe aromat te dalin jashte saj. Dorezat ergonomike te gomuara nuk e percjellin nxehtesine.

Transportojeni lehtesisht tenxheren nga pllaka ne sobe ne menyren me te sigurt.

Tenxherja eshte e pershtatshme per pianure, me gaz, korent dhe qeramike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere e thelle gatimi kunder ngjitjes 24 cm Uakeen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere 24 cm uakeen dyqan taxi

Tenxhere e thelle gatimi kunder ngjitjes 24 cm Uakeen