Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006

2,900 L

Ka stok

Eshte ideale per tiganisje, pjekje pule, karkaleca, peshk, salcice, hamburger dhe perime. Fuqia e saj 2000W ju mundeson gatime te shpejta ne kohe rekord.

KODI: electric-barbecue-grill-wy-006 Kategori: , ,

Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006

Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006

Ne ditet e sotme shumica e njerezve kujdesen per shendetin e tyre dhe i kushtojne vemendje te vecante ushqimit qe konsumojne.
Produktet e gatuara ne zjarr te hapur jane shume te shijshem. Por jo shume praktik per shkak te rremujes qe shkaktojne.
Per te pergatitur ushqime te ngjashme me to ju duhet patjeter kjo zgare e mrekullueshme elektrike. Do te ndihmoje ne pergatitjen e ushqimeve te shijshem por dhe ne ne ruajtjen maksimale te vitaminave dhe vlerave ushqyese te tyre.
Eshte ideale per tiganisje, pjekje pule, karkaleca, peshk, salcice, hamburger dhe perime. Fuqia e saj 2000W ju mundeson gatime te shpejta ne kohe rekord.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006

Skare elektrike | Electric Barbecue Grill WY-006