Zgare Diamant Induction rezistent Bli Online

3,490 L

Ka stok

28*28

KODI: 8000807052808 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Zgare Diamant Induction Bli Online

Zgare Diamant

  • Me permase 28×28 cm.
  • E perbere nga elementi Diamantek Pro by TVS, qe rrit fortesine e siperfaqes dhe rezistencen ndaj gervishtjeve.
  • Tiganet e linjes Diamant Induction kane dizajn elegant dhe bishti I tiganeve eshte I perbere nga sensor nxehtesie, i cili merr ngjyre te gjelber ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur per gatim, duke ju kursyer ne kete menyre energji elektrike.
  • Zgara eshte e pershtatshme per cdo lloj pianure, edhe me induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare Diamant Induction rezistent Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zgare Diamant Induction rezistent Bli Online