Zgare Gran Gourmet kunder-ngjitje Bli Online

2,490 L

Ka stok

28*28

KODI: 8000807036716 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Zgare Gran Gourmet Bli Online

Zgare Gran Gourmet

  • Me permase 28*28 cm.
  • E perbere nga 8 shtresa me perberje Quarzotek Pro dhe guri, elemente qe rrisin edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Gran Gourmet.
  • Alumini qe formon kete zgare eshte 100% i riciklueshem, duke ju dhene mundesine te gatuani sa me shendetshem fale perberjes se tyre.
  • Zgara eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramik, si dhe per ne FURRE deri ne temperaturen 230 grade!
  • Pastrohet lehte fale shtreses kunder-ngjitjes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare Gran Gourmet kunder-ngjitje Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zgare Gran Gourmet kunder-ngjitje Bli Online