Zgare Elektrike Haeger – Panini Grill – Blerje Online

4,490 L

Ka stok

Pastrohet lehtesisht. Veshje jo e bute e cila zvogelon nevojen per te perdorur vaj ose gjalpe. Tiganisje shume me e mire sesa ne nje tigan tradicional. Ju mund te pastroni siperfaqen e saj duke i lene te ftohen pak dhe me pas i fshini me leter.

KODI: l-panini-grill-haeger Kategori: , ,

ZGARE ELEKTRIKE HAEGER – PANINI GRILL

Zgare Elektrike Panini Grill Haeger

Zgare e mrekullueshme e cila ju lejon pjekje te shkeqlyer nga te dyja anet. Ju mund ta pozicioni pasi keni perfunduar pune me te, vertikalisht ose horizontalisht.
Siperfaqe pjekje shume e madhe, ju mund te vendosni tre panine ose kater hamburger ne te. Projektuar me element te fuqishem te ngrohjes te cilet ju sigurojne nxehje te shpejte. Ju mund te siguroni pergattitjen e mengjesit, drekes dhe darkes brenda disa minutave.
Dizajn celiku elegant i pandryshkshem. Doreza e saj e forte eshte e pershtatshme per te shkaktuar presion ne skare, por gjithashtu ben te mundur ruajtjen e saj ne menyre horizontale dhe vertikale.
Pastrohet lehtesisht. Veshje jo e bute e cila zvogelon nevojen per te perdorur vaj ose gjalpe. Tiganisje shume me e mire sesa ne nje tigan tradicional. Ju mund te pastroni siperfaqen e saj duke i lene te ftohen pak dhe me pas i fshini me leter.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare Elektrike Haeger – Panini Grill – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zgare elektrike haeger panini grill

Zgare Elektrike Haeger - Panini Grill - Blerje Online