Tonifikues per trupin krahet muskujt e barkut | Ems 6 Pack

1,390 L2,490 L (-44%)

Ka stok

  • Tonifikoni muskujt e barkut 20 minuta në ditë.
  • Krijoni dhe fortësoni muskujt
  • Kombinoni ushtrime dhe fortësoni muskujt.
  • Arrini rezultate më të mira duke e kombinuar edhe me stërvitje shtesë.
  • Perdoret për masazh relaksues.

Tonifikues per krahet & Muskujt e barkut

Tonifikues per trupin | Ems 6 pack per muskujt e barkut | Tonifikim i barkut | Bodybuilding | Pajisje Tonifikuese

Pajisje tonifikuese me te cilen ju mund te sterviteni ne rehatine e shtepise ose te ndiqni rutinen tuaj te fitnesit

Pajisje per muskujt e barkut

Bli online 6pack ne Dyqan Taxi per Muskujt e Barkut | Pajisje tonifikuese

Mjet fizik per stervitje per rritjen e muskujve tuaj – Tonifikim per muskujt (bodybuilding).
Eshte i pershtatshme per femra dhe meshkuj . Tonifikim
Rehabilitim ose permiresim ne muskuj dhe të trupit tuaj .
Tonifikim per kembet , krahet dhe muskujt e barkut ne nje produkt te vetem .
Eshte nje pajisje tonifikuese me gjashte pika për ta perdorur gjate ushtrimit tuaj për rendiment më të mirë
I pershtatshem per trajnimin e kraheve , belit dhe muskujve te kembeve. bodybuilding , duke kursyer kohe dhe para.

Ju do te krijoni trupin qe keni enderruar me shume pak mundim dhe duke kursyer para edhe kohe. Nje nga produktet me te kerkuara e cila do ju jape nje trup perfekt.

EMS per krahet dhe muskujt e barkut | 6 Pack EMS | Tonifikues per trupin

EMS per 6 Pack ( Muskujt e barkut ) dhe krahet

Muskuj barku me 6 pack ems per muskujt e barkut Dyqan Taxi - Pajisje tonifikuese Bodybuilding

6 Pack – EMS Stimulator per muskujt eshte nje pajisje revolucionare per te zmadhuar dhe forcuar muskujt. Mund ta mbani poshte rrobave duke kryer aktivitetet tuaja te perditshme. Krijoni trupin qe keni enderruar.  Kjo Pajisje revolucionare per te zmadhuar muskujt EMS ( Elektrostimulim i muskujve).

Eshte e pershtatshme per femra dhe meshkuj pavaresisht gjendjes shendetsore te tyre.

Kjo eshte nje pajisje perfekte per tu dhene forme muskujve, sepse perdor elektrostimulim per te vene ne pune muskujt me shoejt se cdo lloj sporti. Nuk keni pse te stresoni muskujt me kete Pajisje. Aktivizoni butonin dhe relax. Eshte e mjaftueshme nese perdor kete stimulator per muskujt per 30 minuta në ditë per 3 muaj.

Tonifikues per trupin – Wireless | APARAT BODYBUILDING 

Kjo pajisje per formimin e muskujve eshte komplet pa kabell, Keshtu qe mund ta perdorni kudo, kurdo. Vendosni baterite dhe ngjiteni ne trupin tuaj. Zgjidhni programin sipas deshires dhe Stervitja FILLON.

Si të perdorim ems

Ne pako ka tre pajisje, Nje 6 Pack per muskujt abdominal te barkut dhe dy te tjerat jane per krahet apo muskuj te tjere te trupit ku keni deshire. Mund ta perdorni kur ecni, ne pune, apo kur sterviteni per te rritur efektivitetin. Muskujt tuaj do te fillojne te formohen, forcohen, dhe do te shihni nje ndryshim te madh ne rezistencen e tyre. Bodybuilding i shpejte.

EMS – Stimulimi i muskujve | Tonifikim i barkut | BUILDING MUSCLE

EMS COOPERATIVE | UNIVERSAL POSTAL

Eshte perdorur per dekada ne shume qendra sportive dhe shendetesore per te Ndihmuar muskujt te rikuperohen me shpejt, rigjenrim dhe perfitim i peshes se humbur. Stimulatori dergon direkt nepermjet nje xhelatine te bute sinjalin EMS direkt ne muskujt e barkut. Duke i bere ato te levizin dhe duke rritur nivelin e gjakut ne to. Bodybuilding ne shtepi.
Kjo është nje pajisje shume e mire | Mund ta perdorni në këtë menyre duke kryer ushtrime të barkut dhe për të ushtrime të trupit

KRIJONI TRUPIN TUAJ TE ENDRRAVE

6 pako – Stimuluesi i rimbushshëm portativ EMS me 4 opsione te ndryshme. Eshtë një pajisje e rëndësishme për ndërtimin dhe formësimin e muskujve tuaj në mënyrë të qetë dhe të sigurt. Fshehur nën veshje dhe ju mund të ushtroni gjatë leximit, në punë ose në rrugë pa e vërejtur askush. Arrini trupin që keni dëshiruar gjithmonë.

Pajisja revolucionare e formimit të muskujve me jastëkët e projektuar posaçërisht EMS (Elektrotimulimi i masës muskulore) është i përshtatshëm për burrat dhe gratë. Pavarësisht nga gjendja fizike. Pajisja perfekte është për formësimin e muskujve, rehabilitimin ose intensifikimin e stërvitjes tuaj. Sepse ajo përdor elektrostimulimin për të bere muskujt elastik më shpejt sesa me çdo ushtrim.

PER MUSKUJ TË FUQISHEM NË NJË PRODUKT TE VETEMtonifikues per trupin ems vli online dyqan taxi

Tonifikues per trupin ofron avantazhin e madh, që ju nuk duhet të jeni në stres ose të stërviteni fort për të ndërtuar muskujt. Thjesht vendoseni ne pune dhe relaksohuni. Mjafton nëse do të përdorni stimuluesin e muskujve vetëm 30 minuta në ditë për 3 muaj, së bashku me një mënyrë jetese të shëndetshme.

Dhe rezultatet do të vijnë së shpejti ne menyren me te mire. Pajisja është e lëvizshme dhe plotësisht praktike. kështu që mund ta përdorni atë kudo, në çdo kohë per ushtrimet fizike dhe më shumë.

Tonifikim i barkut

Thjesht karikoni baterinë e integruar me kabllo USB të përfshirë, bashkojeni atë në trupin tuaj duke përdorur jastëkët xhel të butë dhe fleksibël. Atëherë thjesht zgjidhni një nga 4 programet e ofruara dhe ushtrimi mund të fillojë. Programet e stërvitjes janë në dispozicion në 4 lloje me deri në 6 rregullime të intensitetit, prandaj mjafton të plotësoni nevojat e secilit kursant.

PER NJE TRUP TE BUKUR | Bodybuilding

Ekzistojnë 3 formues në paketim, një me gjashtë pikë për muskujt e barkut dhe dy të tjerët janë për krahët ose zona të tjera të trupit tuaj.

Në të cilat dëshironi të përqendroheni. Formuesi i trupit gjen përdorimin e tij kur vrapon, në punë, apo edhe kur stërvitet për të rritur efektivitetin për të arritur rezultatet e dëshiruara. Muskujt tuaj do të fillojnë të forcohen, të formohen, qëndrueshmëria juaj do të rritet dhe do të përmirësojë tonin e muskujve.

Stimuluesi i muskujve EMS bazohet në këtë teknologji dhe përdor pads revolucionare të buta EMS të cilat transmetojnë sinjalin drejtpërdrejt në muskuj, gjë që nxit lëvizjen e tyre pasuese dhe rrit rrjedhën e gjakut.

Muskujt janë të përbërë nga fibra muskulore shumë të holla që ndahen në të shpejta dhe të ngadalta.

Kur praktikoni ushtrime të rregullta, ju aktivizoni fijet e ngadalta të muskujve dhe me stimuluesin ju aktivizoni fijet e shpejta. Duke ju dhënë një avantazh të madh kur përdorni EMS gjatë ushtrimeve. Ju mbështesni të dy llojet e fibrave në të njëjtën kohë, gjë që do të bëjë që muskujt tuaj të rriten më shpejt dhe në mënyrë më efikase, tonifikim i barkut.

BodyBuilding Ems Tonifikim i barkut

Opsionet | Tonifikues per trupin

plus EMS – Elektrostimulim i muskujve
plus 4 programe intensive per muskujt
plus Forcim dhe Forme e muskujve

Specifikat :

Frekuenca e masazhit: 5-100 Hz
Programi: 4 programe me opsione intensive
Material: Silikon i bute dhe xhel me vetengjitje


EMS 6 PACK PER MUSKUJT E BARKUT

Që ju të keni rezultate te dukshme kombinojeni edhe me ushtrime të barkut

Porosit Online ne DyqanTaxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Pajisje tonifikimi

Be the first to review “Tonifikues per trupin krahet muskujt e barkut | Ems 6 Pack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tofikim per trupin muskujt Tonifikues bodybuilding blerje online dyqantaxi dyqan online 6 pack 6pack ems power pad pajisje tonifikuese tonifikim per femra dhe meshkuj muskuj barku pa stervitje

Tonifikues per trupin krahet muskujt e barkut | Ems 6 Pack

1,390 L2,490 L (-44%)

Shto ne Shporte