Dyshek me ajer Intex Double | Albania | Bli online

3,490 L

Ka stok

Produkt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.
 
Specifika 
 
Dimensionet: 191 x 137 x 25 cm
Pesha max: 600kg
KODI: dyshek-me-ajer-intex-double Kategori: , ,

Dyshek me ajer Intex Double | Albania

Dyshek me ajer Intex Double | Albania

Dyshek shume funksional per shtepine, pushimet, udhetimet ne natyre etj. Eshte i papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve te forta te diellit. I sigurte ne perdorim dhe ploteson nevojat tuaja si krijimi i hapesires shtese per mysafiret ne shtepi deri ne oret e relaksimit ne det. 
Produkt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.
 
Specifika 
 
DIMENSIONET – 191 x 137 x 25 cm
Pesha max: 600kg

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Përmasa 191 × 137 × 25 cm
Lloji

Dyshek me ajer

Be the first to review “Dyshek me ajer Intex Double | Albania | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek me ajer Intex Double | Albania

Dyshek me ajer Intex Double | Albania | Bli online