Korse per tonifikimin e trupit | Kanatjere per meshkujt

1,400 L

Ka stok

  • Bene te mundur uljen ne peshe tek barku dhe mundeson nje bel te holle.
  • Formeson muskujt e barkut.
  • Mund te humbisni deri ne 3-4 kg ne muaj.
  • Permireson metabolizmin e trupit.
  • Me ngjyre te zeze dhe blu.
  • Mbeshtet trupin dhe shpinen tuaj.
  • Materiali : najlon + neoprene.
  • Pajisur me zinxhire qe ndihmon ne veshjen e tij.
KODI: ECC-20620-017 Kategori: , , ,

KORSE PER TONIFIKIMIN E TRUPIT

Korseja per tonifikimin e trupit te meshkujve e cila bene te mundur djegien e dhjamit duke rritur temperaturen e trupit e cila shoqerohet me djersitje,ku kjo e fundit ndihmon ne renien ne peshe. Kanatjera djeg yndyrnen ne bark dhe heqe te gjithe kilet e teperta duke vepruar per nje periudhe afatshkurter.

KANATJERE DOBESIMI PER MESHKUJT

Bene te mundur uljen ne peshe tek barku dhe mundeson nje bel te holle.

Formeson muskujt e barkut.korse dobesimi per meshkujt bli online dyqan taxi

Mund te humbisni deri ne 3-4 kg ne muaj.

Permireson metabolizmin e trupit.

Një dizajn unik qe mund të vishet nga të dy palet (blu dhe e zeze).

Mbeshtet trupin dhe shpinen.

Material : najlon + neoprene.

Pajisur me nje zinxhire qe ndihmon ne veshjen e tij.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korse per tonifikimin e trupit | Kanatjere per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse dobesimi per meshkujt bli online dyqan taxi

Korse per tonifikimin e trupit | Kanatjere per meshkujt